Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Bagnold Burgess op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Bagnold Burgess: het publiek in één oogopslag
The Meeting of East and West (also known as The Presentatio....ng a Moore-s House)- trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 13% van alle weergaven van John Bagnold Burgess op OriginalUniqueArt.com. Anticipation en The old hero volgen. John Bagnold Burgess trok 2.300 bezoeken aan: 800 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Het publiek neigt naar Verklaring (Contrast): 80% van de bezoeken, voor 42% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van John Bagnold Burgess die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van John Bagnold Burgess die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
The Meeting of East and West (also known as The Presentatio....ng a Moore-s House)-
200 bezoeken · 13,3%
-
2
Anticipation
200 bezoeken · 13,3%
-
3
The old hero
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Ready for the Fete
200 bezoeken · 13,3%
-
5
5 O'clock
100 bezoeken · 6,7%
-
6
A little spanish gipsy
100 bezoeken · 6,7%
-
7
The Freedom of the Press
100 bezoeken · 6,7%
-
8
A Spanish Beauty
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Spanish girl
100 bezoeken · 6,7%
-
10
A Gypsy Girl of Seville
100 bezoeken · 6,7%
Hoeveel mensen bekijken John Bagnold Burgess per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van John Bagnold Burgess bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van John Bagnold Burgess?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 33,3% | 13,3% |
| Zachte schaduw | 27,3% | 26,7% |
| Gematigde luminantie | 36,4% | 53,3% |
| Algehele helderheid: licht | 3,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,1% | 13,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,4% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 45,5% | 46,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,1% | 6,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 64,3% | 85,7% |
| Donkere tinten | 25,0% | 7,1% |
| Neutrale kleuren | 10,7% | 7,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,3% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 54,5% | 53,3% |
| Levendig | 15,2% | 6,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,0% | 6,7% |
| Zacht | 21,2% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 3,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 30,3% | 6,7% |
| Verklaring | 42,4% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 15,2% | 26,7% |
| Zacht gemengd palet | 15,2% | 13,3% |
| Evenwichtige harmonie | 6,1% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 57,6% | 46,7% |
| Harmonieus palet | 6,1% | 6,7% |
Welke werken van John Bagnold Burgess trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A little spanish gipsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pride of Seville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbert spencer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The trysting place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers in a Punt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| An artist's almsgiving | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gypsy Girl of Seville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen John Bagnold Burgess?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken John Bagnold Burgess per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over John Bagnold Burgess
Welke werken van John Bagnold Burgess trekken de meeste aandacht?
- The Meeting of East and West (also known as The Presentatio....ng a Moore-s House)-, met 200 weergaven (13% van alle weergaven van John Bagnold Burgess). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken John Bagnold Burgess op OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken.
Welke werken van John Bagnold Burgess worden het meest gewaardeerd?
- Verklaring (Contrast): 80% van de bezoeken, tegenover 42% van de catalogus.