Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Andrew Lawson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Andrew Lawson: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Mountains and a Lake: 700 weergaven in twaalf maanden, wat 20% van de weergaven van John Andrew Lawson is. Vervolgens Fishing on the Six Mile en Brown Bird Nesting in Branches. In totaal 3.000 bezoeken: 1.400 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken. Het publiek groeit: 500% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Okt 2026 met 1.200 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (60%) en telefoons (40%). Eén smaak valt op: Zacht (Contrast) krijgt 51% van de bezoeken voor slechts 30% van de catalogus.
John Andrew Lawson: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van John Andrew Lawson die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Mountains and a Lake
700 bezoeken · 20,0%
-
2
Fishing on the Six Mile
600 bezoeken · 17,1%
-
3
Brown Bird Nesting in Branches
500 bezoeken · 14,3%
-
4
Seabird on a Nest
400 bezoeken · 11,4%
-
5
Hunt Passing through a Village
300 bezoeken · 8,6%
-
6
The Hunt
200 bezoeken · 5,7%
-
7
Horses and Ducks in a Stable
200 bezoeken · 5,7%
-
8
Sentry Hill Cottage
200 bezoeken · 5,7%
-
9
Huntsman on a White Horse
100 bezoeken · 2,9%
-
10
Slemish View
100 bezoeken · 2,9%
Hoe verandert het publiek van John Andrew Lawson van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 500 | 700 |
Hoe worden de werken van John Andrew Lawson gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van John Andrew Lawson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,1% | 17,1% |
| Zachte schaduw | 33,3% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 48,1% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 7,4% | 2,9% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 3,7% | 2,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 11,1% | 2,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 48,1% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 37,0% | 51,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 45,8% | 51,4% |
| Aardse tinten | 41,7% | 25,7% |
| Neutrale kleuren | 12,5% | 22,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 77,8% | 97,1% |
| Levendig | 22,2% | 2,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 29,6% | 51,4% |
| Gebalanceerd | 29,6% | 25,7% |
| Krachtig contrast | 37,0% | 17,1% |
| Verklaring | 3,7% | 5,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 3,7% | 2,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 63,0% | 77,1% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van John Andrew Lawson zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seabird on a Nest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sentry Hill Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Hunt Passing through a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Horses and Ducks in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| 'Ginger' the Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sentry Hill, before 1885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fairymount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains and a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Puffins on Rathlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Waiting Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt John Andrew Lawson bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 1.800 | 60,0% |
| telefoons | 1.200 | 40,0% |
Welke talen spreekt het publiek van John Andrew Lawson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 80,0% |
| Fins | 100 | 20,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Andrew Lawson eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 700 |
| vr 16 Okt | 200 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 400 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 500 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 300 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 200 |
John Andrew Lawson: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van John Andrew Lawson?
- Mountains and a Lake: 700 bezoeken, 20% van de weergaven van John Andrew Lawson. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt John Andrew Lawson?
- 3.000 in twaalf maanden (1.400 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken).
Bekijken mensen John Andrew Lawson op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (60%) en telefoons (40%); apparaten loopt met 60%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van John Andrew Lawson?
- Ja, Zacht (Contrast): 51% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.