Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Johann Closterman op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Johann Closterman: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Christopher Wren (1632–1723): 300 weergaven in twaalf maanden, wat 14% van de weergaven van Johann Closterman is. Vervolgens The Children of John Taylor of Bifrons Park en Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt). In totaal 2.400 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 2.100 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.700 bezoeken. Eén smaak valt op: Klassiek (Sfeer) krijgt 67% van de bezoeken voor slechts 36% van de catalogus.
Johann Closterman: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Johann Closterman die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Christopher Wren (1632–1723), 1690
300 bezoeken · 13,6%
-
2
The Children of John Taylor of Bifrons Park, 1696
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt), 1680
100 bezoeken · 4,5%
-
4
Maurice Ashley Cooper Anthony Ashley Cooper, 3rd Earl of Shaftesbury, 1702
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Unknown man, formerly known as Sir James Thornhill, 1705
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Eleanor Brownlow, Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Lady Elizabeth Percy, Duchess of Somerset, and Her Son, 1690
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Eleanor Brownlow (1691–1730), Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Dorothy Mason (1665–1699 1700), Lady Brownlow, 1685
100 bezoeken · 4,5%
-
10
John Dolben, MP, 1685
100 bezoeken · 4,5%
Hoe verandert het publiek van Johann Closterman van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hoe worden de werken van Johann Closterman gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Johann Closterman?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 54,5% | 33,3% |
| Klassiek | 36,4% | 66,7% |
| Luxe en weelderig | 9,1% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Zwaarmoedig | 45,5% | 66,7% |
| Dramatisch | 36,4% | 0,0% |
| Krachtig en imposant | 9,1% | 33,3% |
| Sereniteit | 9,1% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 80,0% | 86,4% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 13,6% |
| Gematigde luminantie | 10,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 54,0% | 45,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 36,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 90,0% | 81,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 18,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 22,7% |
| Zacht | 32,0% | 31,8% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 13,6% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 18,2% |
| Verklaring | 20,0% | 13,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 31,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 13,6% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 31,8% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 4,5% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Johann Closterman zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Constable (1651–1714… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Figure with C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Purcell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Richard Haddock (1629–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Churchill, 1st Duke of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Major general thomas fairfa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Poulett, first Earl Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of David Papillon ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella Machell, Viscounte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Manners, 1st Duke of R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Johann Closterman?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Johann Closterman eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Johann Closterman: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Johann Closterman?
- Christopher Wren (1632–1723): 300 bezoeken, 14% van de weergaven van Johann Closterman. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Johann Closterman?
- 2.400 in twaalf maanden (300 op de artiestenpagina, 2.100 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Johann Closterman?
- Ja, Klassiek (Sfeer): 67% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.