Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joe Tilson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joe Tilson: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Transparency. the Five Senses, Taste screenprint on perspex: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 27% van de weergaven van Joe Tilson is. Vervolgens Nine elements en Stones of Venice, Pomegranate. In totaal 1.000 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 700 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) krijgt 64% van de bezoeken voor slechts 26% van de catalogus.
Joe Tilson: de 7 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 7 werken van Joe Tilson die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Transparency. the Five Senses, Taste screenprint on perspex
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Nine elements
300 bezoeken · 27,3%
-
3
Stones of Venice, Pomegranate, 2009
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Secret wood relief
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Earth with Butterfly
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Colour chart
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Tall
100 bezoeken · 9,1%
Hoe verandert het publiek van Joe Tilson van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van Joe Tilson gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Joe Tilson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,8% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 14,7% | 9,1% |
| Algehele helderheid: licht | 47,1% | 54,5% |
| Lichtgevend | 29,4% | 36,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,8% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 11,8% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,5% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 52,9% | 36,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 34,4% | 54,5% |
| Aardse tinten | 25,0% | 27,3% |
| Pasteltinten | 21,9% | 18,2% |
| Donkere tinten | 12,5% | 0,0% |
| Metallic tinten | 3,1% | 0,0% |
| Warme tinten | 3,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 2,9% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 23,5% | 27,3% |
| Levendig | 73,5% | 72,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,9% | 0,0% |
| Zacht | 8,8% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 11,8% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 17,6% | 0,0% |
| Verklaring | 55,9% | 72,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 35,3% | 18,2% |
| Zacht gemengd palet | 26,5% | 63,6% |
| Evenwichtige harmonie | 2,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,6% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 14,7% | 18,2% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Joe Tilson zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Look! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nine elements | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oh! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stones of Venice, Pomegrana… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| So far | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colour chart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gagarin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Joe Tilson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Joe Tilson eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 200 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 200 |
Joe Tilson: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Joe Tilson?
- Transparency. the Five Senses, Taste screenprint on perspex: 300 bezoeken, 27% van de weergaven van Joe Tilson. De lijst loopt door tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Joe Tilson?
- 1.000 in twaalf maanden (300 op de artiestenpagina, 700 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Joe Tilson?
- Ja, Zacht gemengd palet (Kleurharmonie): 64% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.