Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jervis McEntee op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jervis McEntee: het publiek in één oogopslag
Kauterskill Clove trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven van Jervis McEntee op OriginalUniqueArt.com. Twilight, a Stroll by the Shore en View of the Catskills at Rondout, New York volgen. Jervis McEntee trok 2.200 bezoeken aan: 700 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Het publiek neigt naar Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 53% van de bezoeken, voor 26% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Jervis McEntee die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Jervis McEntee die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Kauterskill Clove
300 bezoeken · 17,6%
-
2
Twilight, a Stroll by the Shore, 1862
200 bezoeken · 11,8%
-
3
View of the Catskills at Rondout, New York
200 bezoeken · 11,8%
-
4
A Journey's Pause in the Roman Campagna, 1868
100 bezoeken · 5,9%
-
5
October in the Catskills, 1866
100 bezoeken · 5,9%
-
6
Study of Birch Trunks (Scribners'), 1869
100 bezoeken · 5,9%
-
7
A Cliff in the Katskills
100 bezoeken · 5,9%
-
8
Mist Rising near New Paltz, 1861
100 bezoeken · 5,9%
-
9
Hamilton's Ranch, Nevada, 1881
100 bezoeken · 5,9%
-
10
The Hudson River Valley
100 bezoeken · 5,9%
Hoeveel mensen bekijken Jervis McEntee per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Jervis McEntee bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Jervis McEntee?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 11,8% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 29,4% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 41,2% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 17,6% |
| Lichtgevend | 20,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 34,0% | 29,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 17,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 26,0% | 52,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 37,0% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 26,1% | 12,5% |
| Donkere tinten | 17,4% | 31,2% |
| Pasteltinten | 15,2% | 0,0% |
| Monochroom | 4,3% | 6,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 29,4% |
| Gebalanceerd | 36,0% | 35,3% |
| Levendig | 28,0% | 35,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 34,0% | 29,4% |
| Zacht | 12,0% | 11,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 5,9% |
| Verklaring | 34,0% | 52,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 17,6% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 17,6% |
| Harmonieus palet | 58,0% | 64,7% |
Welke werken van Jervis McEntee trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Natural Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mossy Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Little Fisher Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grove of Trees, Ashokan,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mist Rising near New Paltz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fall Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twilight, a Stroll by the S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| The Danger Signal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cliff in the Katskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Jervis McEntee?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Jervis McEntee per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Jervis McEntee
Welke werken van Jervis McEntee trekken de meeste aandacht?
- Kauterskill Clove, met 300 weergaven (18% van alle weergaven van Jervis McEntee). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Jervis McEntee op OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken.
Welke werken van Jervis McEntee worden het meest gewaardeerd?
- Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 53% van de bezoeken, tegenover 26% van de catalogus.