Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Matejko op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Jan Matejko: het publiek in één oogopslag
Stańczyk trekt de meeste aandacht: 9.800 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 36% van alle weergaven van Jan Matejko op OriginalUniqueArt.com. De Slag bij Grunwald (detail) en Sobieski sending Message of Victory to the Pope, after the Battle of Vienna volgen. Jan Matejko trok 28.900 bezoeken aan: 8.500 op de artiestenpagina en 20.400 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 187% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 11.500 bezoeken. Het publiek leest in Frans (18%), Pools (15%) en Tsjechisch (12%). Het publiek kijkt vanuit Frankrijk (18%), Polen (15%) en Tsjechië (12%). Het publiek kijkt via apparaten (52%), telefoons (43%) en tablets (6%). Het publiek neigt naar Romantisch (Sfeer): 51% van de bezoeken, voor 8% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Jan Matejko die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Jan Matejko die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
2.100
9.400
Aug 2026
500
1.400
Sep 2026
1.400
2.500
Okt 2026
4.400
6.800
Hoe vaak worden de werken van Jan Matejko bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Jan Matejko?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
75,0%
48,5%
Romantisch
8,3%
51,0%
Klassiek
8,3%
0,0%
Elegant
8,3%
0,0%
Nostalgisch
0,0%
0,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
9,1%
48,0%
Dramatisch
45,5%
40,7%
Zwaarmoedig
36,4%
5,9%
Reflectief
9,1%
4,9%
Troostend
0,0%
0,5%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
28,0%
56,5%
Zachte schaduw
34,0%
29,0%
Gematigde luminantie
26,0%
9,3%
Algehele helderheid: licht
10,0%
4,8%
Lichtgevend
2,0%
0,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
30,0%
11,9%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
55,0%
Gematigd zachte verzadiging
22,0%
21,9%
Duidelijke kleurkracht
16,0%
10,4%
Levendige kleur
0,0%
0,7%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
67,4%
88,1%
Donkere tinten
10,9%
7,5%
Neutrale kleuren
19,6%
3,6%
Pasteltinten
2,2%
0,8%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
40,0%
59,9%
Gebalanceerd
46,0%
29,0%
Levendig
14,0%
11,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
37,5%
Zacht
22,0%
19,3%
Gebalanceerd
12,0%
8,9%
Krachtig contrast
24,0%
7,8%
Verklaring
30,0%
26,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
4,0%
4,1%
Zacht gemengd palet
0,0%
10,8%
Evenwichtige harmonie
12,0%
10,8%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
61,3%
Harmonieus palet
44,0%
13,0%
Welke werken van Jan Matejko trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Stańczyk during a ball at t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Slag bij Grunwald [Tanne…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
De Val van Polen
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
De Grondwet van 3 mei 1791
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Pruisische Huldiging
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Copernicus in de toren van…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
100
Skarga's Preek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
600
Bathory in Pskov
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
700
De Slag bij Grunwald (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
1.000
200
300
800
Stańczyk
0
0
0
0
0
0
0
0
2.700
300
1.400
2.500
Welke apparaten gebruiken mensen om Jan Matejko te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
14.900
51,6%
telefoons
12.300
42,6%
tablets
1.700
5,9%
In welke talen volgen mensen Jan Matejko?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
700
17,5%
Pools
600
15,0%
Tsjechisch
500
12,5%
Spaans
500
12,5%
Engels
400
10,0%
Italiaans
300
7,5%
Russisch
300
7,5%
Fins
200
5,0%
Turks
200
5,0%
Koreaans
100
2,5%
Hoeveel mensen bekijken Jan Matejko per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
200
ma 19 Okt
500
di 20 Okt
800
wo 21 Okt
200
do 22 Okt
400
vr 23 Okt
500
za 24 Okt
1.500
zo 25 Okt
700
ma 26 Okt
400
di 27 Okt
1.000
wo 28 Okt
700
do 29 Okt
300
vr 30 Okt
200
za 31 Okt
800
zo 1 Nov
600
ma 2 Nov
300
di 3 Nov
500
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
300
vr 6 Nov
500
za 7 Nov
400
zo 8 Nov (voorspelling)
300
ma 9 Nov (voorspelling)
200
di 10 Nov (voorspelling)
400
wo 11 Nov (voorspelling)
200
do 12 Nov (voorspelling)
200
vr 13 Nov (voorspelling)
200
za 14 Nov (voorspelling)
500
zo 15 Nov (voorspelling)
200
ma 16 Nov (voorspelling)
200
di 17 Nov (voorspelling)
300
wo 18 Nov (voorspelling)
100
do 19 Nov (voorspelling)
100
vr 20 Nov (voorspelling)
200
za 21 Nov (voorspelling)
400
zo 22 Nov (voorspelling)
200
ma 23 Nov (voorspelling)
100
di 24 Nov (voorspelling)
200
wo 25 Nov (voorspelling)
100
do 26 Nov (voorspelling)
100
vr 27 Nov (voorspelling)
100
za 28 Nov (voorspelling)
300
Vragen over Jan Matejko
Welke werken van Jan Matejko trekken de meeste aandacht?
Stańczyk, met 9.800 weergaven (36% van alle weergaven van Jan Matejko). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Jan Matejko op OriginalUniqueArt.com?
28.900 bezoeken in twaalf maanden: 8.500 op de artiestenpagina en 20.400 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Jan Matejko?
Mensen bekijken Jan Matejko op apparaten (52%), telefoons (43%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 52% van de bezoeken.
In welke talen volgen mensen Jan Matejko?
In Frans (18%), Pools (15%) en Tsjechisch (12%). Frans is de meest gebruikte taal met 18%.
Welke werken van Jan Matejko worden het meest gewaardeerd?
Romantisch (Sfeer): 51% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?