Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Hayllar op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Hayllar: het publiek in één oogopslag
Granville Sharp the Abolitionist Rescuing a Slave from the Hands of His Master trekt de meeste aandacht: 1.500 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 48% van alle weergaven van James Hayllar op OriginalUniqueArt.com. All the world over en Waiting for Pierre volgen. James Hayllar trok 2.900 bezoeken aan: 400 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 84% van de bezoeken, voor 39% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van James Hayllar die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van James Hayllar die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Granville Sharp the Abolitionist Rescuing a Slave from the Hands of His Master, 1864
1.500 bezoeken · 48,4%
-
2
All the world over
500 bezoeken · 16,1%
-
3
Waiting for Pierre
200 bezoeken · 6,5%
-
4
Lunchtime
100 bezoeken · 3,2%
-
5
Going to Court, 1863
100 bezoeken · 3,2%
-
6
Happy Is the Bride, 1890
100 bezoeken · 3,2%
-
7
The Invalid
100 bezoeken · 3,2%
-
8
Plagues of the garden
100 bezoeken · 3,2%
-
9
May Day
100 bezoeken · 3,2%
-
10
Reading For Grandmother
100 bezoeken · 3,2%
Hoeveel mensen bekijken James Hayllar per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 1.400 |
Hoe vaak worden de werken van James Hayllar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van James Hayllar?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 53,7% | 22,6% |
| Zachte schaduw | 39,0% | 74,2% |
| Gematigde luminantie | 4,9% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 2,4% | 3,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 39,0% | 3,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,2% | 64,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 19,5% | 29,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,3% | 3,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 85,4% | 93,5% |
| Donkere tinten | 9,8% | 3,2% |
| Neutrale kleuren | 4,9% | 3,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 58,5% | 16,1% |
| Gebalanceerd | 39,0% | 83,9% |
| Levendig | 2,4% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 19,5% | 6,5% |
| Zacht | 17,1% | 6,5% |
| Gebalanceerd | 7,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 19,5% | 9,7% |
| Verklaring | 36,6% | 77,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,4% | 3,2% |
| Zacht gemengd palet | 2,4% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 26,8% | 12,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,5% | 77,4% |
| Harmonieus palet | 9,8% | 6,5% |
Welke werken van James Hayllar trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Granville Sharp the Aboliti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 1.000 |
| The Invalid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| May Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| All the world over | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Lunchtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Happy Is the Bride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Stitch In Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going to the Ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plagues of the garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Waiting for Pierre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen James Hayllar?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Deens | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken James Hayllar per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over James Hayllar
Welke werken van James Hayllar trekken de meeste aandacht?
- Granville Sharp the Abolitionist Rescuing a Slave from the Hands of His Master, met 1.500 weergaven (48% van alle weergaven van James Hayllar). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken James Hayllar op OriginalUniqueArt.com?
- 2.900 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele werken.
Welke werken van James Hayllar worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 84% van de bezoeken, tegenover 39% van de catalogus.