Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hugues Merle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Hugues Merle: het publiek in één oogopslag
The Lunatic Of Étretat trekt de meeste aandacht: 3.600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 34% van alle weergaven van Hugues Merle op OriginalUniqueArt.com. The Lunatic of Etretat en Ruth In The Fields volgen. Hugues Merle trok 10.700 bezoeken aan: 2.400 op de artiestenpagina en 8.300 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 84% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 5.300 bezoeken. Het publiek kijkt via telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%). Het publiek neigt naar Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 90% van de bezoeken, voor 46% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Hugues Merle die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Hugues Merle die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3.600 bezoeken · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3.500 bezoeken · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 bezoeken · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 bezoeken · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 bezoeken · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 bezoeken · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 bezoeken · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 bezoeken · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 bezoeken · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 bezoeken · 1,0%
Hoeveel mensen bekijken Hugues Merle per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 4.000 |
| Aug 2026 | 0 | 1.900 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Hoe vaak worden de werken van Hugues Merle bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Hugues Merle?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,0% | 46,7% |
| Zachte schaduw | 38,0% | 41,9% |
| Gematigde luminantie | 14,0% | 4,8% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 6,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 37,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 50,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 7,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 85,7% | 99,0% |
| Donkere tinten | 8,6% | 1,0% |
| Neutrale kleuren | 5,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 81,0% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 11,4% |
| Levendig | 4,0% | 7,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 0,9% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 8,6% |
| Verklaring | 60,0% | 85,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 0,9% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 2,9% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 0,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 89,5% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 5,7% |
Welke werken van Hugues Merle trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.300 | 500 | 1.000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.100 | 1.000 | 1.000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Hugues Merle te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 5.400 | 50,5% |
| apparaten | 4.600 | 43,0% |
| tablets | 700 | 6,5% |
In welke talen volgen mensen Hugues Merle?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 45,5% |
| Spaans | 300 | 27,3% |
| Frans | 100 | 9,1% |
| Portugees | 100 | 9,1% |
| Russisch | 100 | 9,1% |
Hoeveel mensen bekijken Hugues Merle per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 600 |
| wo 30 Sep | 400 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 300 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 300 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 400 |
Vragen over Hugues Merle
Welke werken van Hugues Merle trekken de meeste aandacht?
- The Lunatic Of Étretat, met 3.600 weergaven (34% van alle weergaven van Hugues Merle). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Hugues Merle op OriginalUniqueArt.com?
- 10.700 bezoeken in twaalf maanden: 2.400 op de artiestenpagina en 8.300 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Hugues Merle?
- Mensen bekijken Hugues Merle op telefoons (50%), apparaten (43%) en tablets (7%); telefoons is goed voor 50% van de bezoeken.
Welke werken van Hugues Merle worden het meest gewaardeerd?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 90% van de bezoeken, tegenover 46% van de catalogus.