Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hugh Cameron op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Hugh Cameron: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Harvest Time in Lorne: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 17% van de weergaven van Hugh Cameron is. Vervolgens Stirling Castle en Largo Bay. In totaal 9.800 bezoeken: 7.500 op de artiestenpagina, 2.300 op de werken. Het publiek groeit: 10% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Okt 2026 met 3.300 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (55%), telefoons (30%) en tablets (15%). Eén smaak valt op: Gematigde luminantie (Lichtsterkte) krijgt 75% van de bezoeken voor slechts 40% van de catalogus.
Hugh Cameron: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Hugh Cameron die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Hugh Cameron van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
1.300
1.200
Aug 2026
1.000
0
Sep 2026
2.900
100
Okt 2026
2.300
1.000
Hoe worden de werken van Hugh Cameron gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Hugh Cameron?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aards
50,0%
44,4%
Nostalgisch
16,7%
33,3%
Sereniteit
16,7%
22,2%
Dramatisch
16,7%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
66,7%
100,0%
Eenzaamheid
16,7%
0,0%
Zwaarmoedig
16,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
0,0%
Zachte schaduw
20,0%
20,8%
Gematigde luminantie
40,0%
75,0%
Algehele helderheid: licht
14,0%
4,2%
Lichtgevend
4,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
22,0%
16,7%
Subtiel kleurgebruik
16,0%
12,5%
Gematigd zachte verzadiging
48,0%
58,3%
Duidelijke kleurkracht
14,0%
12,5%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
72,7%
77,8%
Neutrale kleuren
18,2%
5,6%
Donkere tinten
6,8%
16,7%
Pasteltinten
2,3%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
24,0%
12,5%
Gebalanceerd
62,0%
66,7%
Levendig
14,0%
20,8%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
0,0%
Zacht
10,0%
4,2%
Gebalanceerd
14,0%
29,2%
Krachtig contrast
32,0%
41,7%
Verklaring
32,0%
25,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,0%
8,3%
Zacht gemengd palet
6,0%
0,0%
Evenwichtige harmonie
10,0%
4,2%
Sterke kleurconsistentie
36,0%
20,8%
Harmonieus palet
42,0%
66,7%
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Hugh Cameron zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Harvest Time near St Fillan…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Lonely Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gleaners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest Time in Lorne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Toilet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Light of the Fireside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bait Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dunblane Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stirling Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Going to the Hay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Hugh Cameron bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
5.400
55,1%
telefoons
2.900
29,6%
tablets
1.500
15,3%
Welke talen spreekt het publiek van Hugh Cameron?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
1.400
93,3%
Italiaans
100
6,7%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Hugh Cameron eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
100
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
100
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
100
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
400
do 5 Nov (voorspelling)
100
vr 6 Nov (voorspelling)
200
za 7 Nov (voorspelling)
100
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
100
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
400
do 12 Nov (voorspelling)
100
vr 13 Nov (voorspelling)
300
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
100
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
500
do 19 Nov (voorspelling)
200
vr 20 Nov (voorspelling)
300
za 21 Nov (voorspelling)
200
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
200
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
600
Hugh Cameron: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Hugh Cameron?
Harvest Time in Lorne: 400 bezoeken, 17% van de weergaven van Hugh Cameron. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Hugh Cameron?
9.800 in twaalf maanden (7.500 op de artiestenpagina, 2.300 op de werken).
Bekijken mensen Hugh Cameron op een telefoon of op een computer?
Op beide: apparaten (55%), telefoons (30%) en tablets (15%); apparaten loopt met 55%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Hugh Cameron?
Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 75% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?