Hugh Cameron Publiek & Topwerken

1835 – 1918

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hugh Cameron op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Hugh Cameron: kerncijfers

Het meest bekeken werk is Harvest Time in Lorne: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 17% van de weergaven van Hugh Cameron is. Vervolgens Stirling Castle en Largo Bay. In totaal 9.800 bezoeken: 7.500 op de artiestenpagina, 2.300 op de werken. Het publiek groeit: 10% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Okt 2026 met 3.300 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (55%), telefoons (30%) en tablets (15%). Eén smaak valt op: Gematigde luminantie (Lichtsterkte) krijgt 75% van de bezoeken voor slechts 40% van de catalogus.

Hugh Cameron: de 10 meest bekeken werken

Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Hugh Cameron die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 bezoeken · 16,7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 bezoeken · 12,5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 bezoeken · 12,5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 bezoeken · 8,3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 bezoeken · 8,3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 bezoeken · 8,3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 bezoeken · 4,2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 bezoeken · 4,2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 bezoeken · 4,2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 bezoeken · 4,2%

Hoe verandert het publiek van Hugh Cameron van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20261.3001.200
Aug 20261.0000
Sep 20262.900100
Okt 20262.3001.000

Hoe worden de werken van Hugh Cameron gedurende het jaar bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de meest bekeken werken van Hugh Cameron zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Telefoons, tablets of computers: waar wordt Hugh Cameron bekeken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten5.40055,1%
telefoons2.90029,6%
tablets1.50015,3%

Welke talen spreekt het publiek van Hugh Cameron?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels1.40093,3%
Italiaans1006,7%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Hugh Cameron eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers
DagBezoeken
do 15 Okt0
vr 16 Okt100
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt100
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt0
vr 30 Okt100
za 31 Okt100
zo 1 Nov0
ma 2 Nov100
di 3 Nov0
wo 4 Nov400
do 5 Nov (voorspelling)100
vr 6 Nov (voorspelling)200
za 7 Nov (voorspelling)100
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)100
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)400
do 12 Nov (voorspelling)100
vr 13 Nov (voorspelling)300
za 14 Nov (voorspelling)100
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)100
di 17 Nov (voorspelling)0
wo 18 Nov (voorspelling)500
do 19 Nov (voorspelling)200
vr 20 Nov (voorspelling)300
za 21 Nov (voorspelling)200
zo 22 Nov (voorspelling)0
ma 23 Nov (voorspelling)200
di 24 Nov (voorspelling)0
wo 25 Nov (voorspelling)600

Hugh Cameron: korte antwoorden

Wat is het meest bekeken werk van Hugh Cameron?

Harvest Time in Lorne: 400 bezoeken, 17% van de weergaven van Hugh Cameron. De lijst loopt door tot rang 10.

Hoeveel bezoeken krijgt Hugh Cameron?

9.800 in twaalf maanden (7.500 op de artiestenpagina, 2.300 op de werken).

Bekijken mensen Hugh Cameron op een telefoon of op een computer?

Op beide: apparaten (55%), telefoons (30%) en tablets (15%); apparaten loopt met 55%.

Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Hugh Cameron?

Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 75% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.