Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Herman Saftleven op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Herman Saftleven: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Rhenish River Landscape Capriccio: 100 weergaven in twaalf maanden, wat 20% van de weergaven van Herman Saftleven is. Vervolgens Landscape with Shepherds Playing Music en Mediterranean Coastal Scene. In totaal 1.100 bezoeken: 600 op de artiestenpagina, 500 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) krijgt 80% van de bezoeken voor slechts 28% van de catalogus.
Herman Saftleven: de 5 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 5 werken van Herman Saftleven die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Rhenish River Landscape Capriccio, 1676
100 bezoeken · 20,0%
-
2
Landscape with Shepherds Playing Music, 1630
100 bezoeken · 20,0%
-
3
Mediterranean Coastal Scene, 1641
100 bezoeken · 20,0%
-
4
An Extensive River Landscape with Figures on a Road, a Wood to the Left
100 bezoeken · 20,0%
-
5
Christ Preaching from a Boat
100 bezoeken · 20,0%
Hoe verandert het publiek van Herman Saftleven van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe worden de werken van Herman Saftleven gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Herman Saftleven?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 60,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,0% | 20,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 52,9% | 75,0% |
| Aardse tinten | 41,2% | 0,0% |
| Donkere tinten | 2,9% | 25,0% |
| Monochroom | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 68,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 80,0% |
| Levendig | 2,0% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 20,0% |
| Verklaring | 56,0% | 60,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 80,0% |
| Harmonieus palet | 52,0% | 20,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Herman Saftleven zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Peasant Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhenish Landscape with Land… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhineland Landscape with Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhineland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginary River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River view with ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded mountain landscape w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with travelers. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard with still life of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Herman Saftleven?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Herman Saftleven eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Herman Saftleven: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Herman Saftleven?
- Rhenish River Landscape Capriccio: 100 bezoeken, 20% van de weergaven van Herman Saftleven. De lijst loopt door tot rang 5.
Hoeveel bezoeken krijgt Herman Saftleven?
- 1.100 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 500 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Herman Saftleven?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 80% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.