Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Farny op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Farny: het publiek in één oogopslag
the departure of the buffalo hunt trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 21% van alle weergaven van Henry Farny op OriginalUniqueArt.com. The End of a Monarch (also known as The Last of His Race) en Days of Long Ago volgen. Henry Farny trok 2.200 bezoeken aan: 1.000 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 900 bezoeken. Het publiek neigt naar Verklaring (Contrast): 79% van de bezoeken, voor 50% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Henry Farny die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Henry Farny die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
the departure of the buffalo hunt, 1912
300 bezoeken · 21,4%
-
2
The End of a Monarch (also known as The Last of His Race), 1898
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Days of Long Ago, 1903
100 bezoeken · 7,1%
-
4
the hunter, 1900
100 bezoeken · 7,1%
-
5
In Pastures New, 1901
100 bezoeken · 7,1%
-
6
The White Mans Trail, 1905
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Nest of Rattlesnakes, 1894
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Plains Indian, 1902
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Dance of Crow Indians
100 bezoeken · 7,1%
-
10
untitled (8081)
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bekijken Henry Farny per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 300 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Henry Farny bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Henry Farny?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,0% | 7,1% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 52,0% | 57,1% |
| Lichtgevend | 18,0% | 21,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 92,9% |
| Levendig | 6,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 7,1% |
| Verklaring | 50,0% | 78,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 21,4% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 21,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 2,0% | 0,0% |
Welke werken van Henry Farny trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Silent Guest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting Pots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renegade Apaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Unwelcome Guests | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for 'The Challenge' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Skech for 'In the Sha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Moment of Suspense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Something Stirring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Henry Farny?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 50,0% |
| Frans | 100 | 50,0% |
Hoeveel mensen bekijken Henry Farny per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Henry Farny
Welke werken van Henry Farny trekken de meeste aandacht?
- the departure of the buffalo hunt, met 300 weergaven (21% van alle weergaven van Henry Farny). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Henry Farny op OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken.
Welke werken van Henry Farny worden het meest gewaardeerd?
- Verklaring (Contrast): 79% van de bezoeken, tegenover 50% van de catalogus.