Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henri Gascar op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henri Gascar: het publiek in één oogopslag
Portrait Of Madame De Montespan Reclining In Front Of Gallery Of The Chateau De Clagny trekt de meeste aandacht: 700 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 50% van alle weergaven van Henri Gascar op OriginalUniqueArt.com. Charles Ii At Court (oil On Canvas en Portrait Of Louise Renee Kerouaille, Duchess Of Portsmouth And Aubigny , Mistress Of Char volgen. Henri Gascar trok 1.800 bezoeken aan: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 80% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Het publiek neigt naar Sereniteit (Emotionele toon): 88% van de bezoeken, voor 10% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 werken van Henri Gascar die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 7 werken van Henri Gascar die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Portrait Of Madame De Montespan Reclining In Front Of Gallery Of The Chateau De Clagny, 1640
700 bezoeken · 50,0%
-
2
Charles Ii At Court (oil On Canvas
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Portrait Of Louise Renee Kerouaille, Duchess Of Portsmouth And Aubigny , Mistress Of Char, 1649
100 bezoeken · 7,1%
-
4
John III Sobieski with his family
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Charles Ii At Court (oil On Canvas)
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Victor Amadeus II
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Portrait of Lady Anne Barrington and Lady Mary St. John
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bekijken Henri Gascar per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Henri Gascar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Henri Gascar?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 10,0% | 87,5% |
| Dramatisch | 60,0% | 0,0% |
| Krachtig en imposant | 20,0% | 0,0% |
| Reflectief | 10,0% | 12,5% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 69,2% | 28,6% |
| Zachte schaduw | 23,1% | 71,4% |
| Gematigde luminantie | 3,9% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 3,9% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 7,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,6% | 71,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,4% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 69,2% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 30,8% | 85,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,4% | 0,0% |
| Zacht | 19,2% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 23,1% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 15,4% | 57,1% |
| Verklaring | 26,9% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,7% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 19,2% | 50,0% |
| Evenwichtige harmonie | 23,1% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,9% | 21,4% |
| Harmonieus palet | 23,1% | 14,3% |
Welke werken van Henri Gascar trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Hortense Mancini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Emmanuel II, Duke o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Lou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the history pai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peace of Nijmegen - The sig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Portrait of a L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Max Emanuel before Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing of the peace treaty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of James, Duke of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Madame De Monte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 100 |
In welke talen volgen mensen Henri Gascar?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Henri Gascar per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Henri Gascar
Welke werken van Henri Gascar trekken de meeste aandacht?
- Portrait Of Madame De Montespan Reclining In Front Of Gallery Of The Chateau De Clagny, met 700 weergaven (50% van alle weergaven van Henri Gascar). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoeveel mensen bekijken Henri Gascar op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken.
Welke werken van Henri Gascar worden het meest gewaardeerd?
- Sereniteit (Emotionele toon): 88% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.