Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Guillaume-Joseph Roques op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Guillaume-Joseph Roques: het publiek in één oogopslag
Une âme quittant le purgatoire trekt de meeste aandacht: 600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 46% van alle weergaven van Guillaume-Joseph Roques op OriginalUniqueArt.com. Autoportrait en Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban volgen. Guillaume-Joseph Roques trok 1.600 bezoeken aan: 300 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele werken. De drukste maand was Aug 2026, met 800 bezoeken. Het publiek neigt naar Krachtig contrast (Contrast): 62% van de bezoeken, voor 32% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 8 werken van Guillaume-Joseph Roques die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 8 werken van Guillaume-Joseph Roques die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Une âme quittant le purgatoire
600 bezoeken · 46,2%
-
2
Autoportrait
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Marie Thérèse Eléonore Guignon dite Mademoiselle Lescot épouse de Louis Cécile Marie de Campistron de Maniban
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Saint Antoine Abbé Un Ermite (saint Jérôme ) (Ancien titre)
100 bezoeken · 7,7%
-
5
L'Immaculée Conception
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Nativité de la Vierge
100 bezoeken · 7,7%
-
7
L'Assomption
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Modello pour la nativité de saint Jean Baptiste
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel mensen bekijken Guillaume-Joseph Roques per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Guillaume-Joseph Roques bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Guillaume-Joseph Roques?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,7% | 15,4% |
| Zachte schaduw | 63,6% | 76,9% |
| Gematigde luminantie | 13,6% | 7,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 63,6% | 76,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,8% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,5% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 68,2% | 76,9% |
| Gebalanceerd | 31,8% | 23,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 9,1% | 7,7% |
| Zacht | 40,9% | 23,1% |
| Gebalanceerd | 4,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 31,8% | 61,5% |
| Verklaring | 13,6% | 7,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,7% | 15,4% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 27,3% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,4% | 61,5% |
| Harmonieus palet | 4,5% | 0,0% |
Welke werken van Guillaume-Joseph Roques trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeux nautiques sur la Garon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'intérieur de la chapelle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Modello pour la nativité de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Assomption | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Annonciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Purification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Visitation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jésus parmi les docteurs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nativité de la Vierge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Une âme quittant le purgato… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
In welke talen volgen mensen Guillaume-Joseph Roques?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Guillaume-Joseph Roques per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Guillaume-Joseph Roques
Welke werken van Guillaume-Joseph Roques trekken de meeste aandacht?
- Une âme quittant le purgatoire, met 600 weergaven (46% van alle weergaven van Guillaume-Joseph Roques). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoeveel mensen bekijken Guillaume-Joseph Roques op OriginalUniqueArt.com?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele werken.
Welke werken van Guillaume-Joseph Roques worden het meest gewaardeerd?
- Krachtig contrast (Contrast): 62% van de bezoeken, tegenover 32% van de catalogus.