Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Guercino op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Guercino: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Saint Paul: 1.300 weergaven in twaalf maanden, wat 37% van de weergaven van Guercino is. Vervolgens Et in Arcadia Ego en LA VISION DE SAINT JEROME. In totaal 2.100 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 600 bezoeken. Eén smaak valt op: Serene (Contrast) krijgt 43% van de bezoeken voor slechts 11% van de catalogus.
Guercino: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Guercino die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Saint Paul
1.300 bezoeken · 37,1%
-
2
Et in Arcadia Ego, 1622
600 bezoeken · 17,1%
-
3
LA VISION DE SAINT JEROME
300 bezoeken · 8,6%
-
4
Hersilie Séparant Romulus et Tatius
200 bezoeken · 5,7%
-
5
LA RESURRECTION DE LAZARE
200 bezoeken · 5,7%
-
6
Saint François en extase et saint Benoît avec un ange musicien
200 bezoeken · 5,7%
-
7
SAINT PAUL
200 bezoeken · 5,7%
-
8
Casino Aurora. Ground floor. Guercino
100 bezoeken · 2,9%
-
9
Self-Portrait before a Painting of Amor Fedele
100 bezoeken · 2,9%
-
10
Cleopatra and Octavian
100 bezoeken · 2,9%
Hoe verandert het publiek van Guercino van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
| Okt 2026 | 200 | 400 |
Hoe worden de werken van Guercino gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Guercino?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Spiritueel | 33,3% | 46,7% |
| Reflectief | 13,3% | 40,0% |
| Dramatisch | 20,0% | 13,3% |
| Troostend | 6,7% | 0,0% |
| Melancholisch | 6,7% | 0,0% |
| Mysterieus | 6,7% | 0,0% |
| Romantisch | 6,7% | 0,0% |
| Gespannen | 6,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 57,9% | 88,6% |
| Zachte schaduw | 31,6% | 8,6% |
| Gematigde luminantie | 7,9% | 2,9% |
| Algehele helderheid: licht | 2,6% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,6% | 37,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 57,9% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,5% | 5,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 60,5% | 88,6% |
| Gebalanceerd | 39,5% | 11,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,5% | 42,9% |
| Zacht | 21,1% | 17,1% |
| Gebalanceerd | 21,1% | 2,9% |
| Krachtig contrast | 28,9% | 31,4% |
| Verklaring | 18,4% | 5,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,9% | 5,7% |
| Evenwichtige harmonie | 13,2% | 22,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 63,2% | 65,7% |
| Harmonieus palet | 7,9% | 5,7% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Guercino zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Et in Arcadia Ego | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| SAINT PAUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Joseph with the Christ C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Entombment of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erminia Finds the Wounded T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St William of Aquitaine Rec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magdalene contemplating the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph and Potiphar's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caritas, Guercino (copy aft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Guercino?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Guercino eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Guercino: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Guercino?
- Saint Paul: 1.300 bezoeken, 37% van de weergaven van Guercino. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Guercino?
- 2.100 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Guercino?
- Ja, Serene (Contrast): 43% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.