Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Guariento Di Arpo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Guariento Di Arpo: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Angel: 100 weergaven in twaalf maanden, wat 100% van de weergaven van Guariento Di Arpo is. In totaal 500 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 0 op de werken. Piekmaand: Sep 2026 met 200 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) krijgt 100% van de bezoeken voor slechts 15% van de catalogus.
Guariento Di Arpo: de 1 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 1 werken van Guariento Di Arpo die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Guariento Di Arpo van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoe worden de werken van Guariento Di Arpo gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Guariento Di Arpo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,1% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 46,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 15,4% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 7,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 7,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 15,4% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 23,1% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,4% | 100,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 46,2% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 100,0% |
| Donkere tinten | 41,7% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 15,4% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 46,2% | 100,0% |
| Levendig | 38,5% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,7% | 0,0% |
| Zacht | 15,4% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 15,4% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 30,8% | 0,0% |
| Verklaring | 30,8% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,5% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 38,5% | 100,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Guariento Di Arpo zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna of Humility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Blessing Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Michele Arcangelo comba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Armed Angel (Principatus) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archangel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Guariento Di Arpo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Arabisch | 100 | 50,0% |
| Engels | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Guariento Di Arpo eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Guariento Di Arpo: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Guariento Di Arpo?
- Angel: 100 bezoeken, 100% van de weergaven van Guariento Di Arpo. De lijst loopt door tot rang 1.
Hoeveel bezoeken krijgt Guariento Di Arpo?
- 500 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 0 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Guariento Di Arpo?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken voor 15% van de catalogus.