Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Giuseppe Zais op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Giuseppe Zais: kerncijfers
Het meest bekeken werk is The Swing: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 27% van de weergaven van Giuseppe Zais is. Vervolgens Landscape with Ruins and Archway en Landscape with a Group of Figures. In totaal 1.200 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 1.000 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.100 bezoeken. Eén smaak valt op: Elegant (Sfeer) krijgt 57% van de bezoeken voor slechts 7% van de catalogus.
Giuseppe Zais: de 8 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 8 werken van Giuseppe Zais die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
The Swing, 1765
400 bezoeken · 26,7%
-
2
Landscape with Ruins and Archway, 1730
300 bezoeken · 20,0%
-
3
Landscape with a Group of Figures
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Landscape with Shepherds and Fishermen
200 bezoeken · 13,3%
-
5
River Landscape with Two Country Women and Four Sheep on a Winding Road, a Fisherman, and Farm Buildings Round an Old Round Tower in the Middle
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Landscape with River and Bridge, 1740
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Pastoral Landscape
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Landscape
100 bezoeken · 6,7%
Hoe verandert het publiek van Giuseppe Zais van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe worden de werken van Giuseppe Zais gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Giuseppe Zais?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 80,0% | 42,9% |
| Elegant | 6,7% | 57,1% |
| Dramatisch | 6,7% | 0,0% |
| Nostalgisch | 6,7% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 80,0% | 42,9% |
| Romantisch | 6,7% | 57,1% |
| Sereniteit | 6,7% | 0,0% |
| Spiritueel | 6,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 38,7% | 73,3% |
| Gematigde luminantie | 45,2% | 26,7% |
| Algehele helderheid: licht | 6,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 3,2% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 51,6% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,9% | 66,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,5% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 64,5% | 53,3% |
| Gebalanceerd | 32,3% | 46,7% |
| Levendig | 3,2% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,9% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 19,4% | 6,7% |
| Verklaring | 61,3% | 93,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,9% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 9,7% | 6,7% |
| Evenwichtige harmonie | 19,4% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,5% | 53,3% |
| Harmonieus palet | 22,6% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Giuseppe Zais zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with rive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins and Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE PASTORAL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Ruins with a Great… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Pic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Giuseppe Zais?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Giuseppe Zais eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 200 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Giuseppe Zais: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Giuseppe Zais?
- The Swing: 400 bezoeken, 27% van de weergaven van Giuseppe Zais. De lijst loopt door tot rang 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Giuseppe Zais?
- 1.200 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 1.000 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Giuseppe Zais?
- Ja, Elegant (Sfeer): 57% van de bezoeken voor 7% van de catalogus.