Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Giuseppe Recco op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Giuseppe Recco: het publiek in één oogopslag
Still-Life with Fruit and Flowers trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 30% van alle weergaven van Giuseppe Recco op OriginalUniqueArt.com. Fish tank en Kitchen Piece volgen. Giuseppe Recco trok 1.800 bezoeken aan: 1.000 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.700 bezoeken. Het publiek neigt naar Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, voor 6% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 werken van Giuseppe Recco die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 7 werken van Giuseppe Recco die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Still-Life with Fruit and Flowers, 1670
300 bezoeken · 30,0%
-
2
Fish tank
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Kitchen Piece, 1675
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Still-life with the Five Senses, 1676
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Still-Life with a Head of a Ram, 1650
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Still Life with apples in a wicker basket, with a cabbage, parsnip, lettuce and an apple on a stone ledge
100 bezoeken · 10,0%
-
7
A Still Life of Roses
100 bezoeken · 10,0%
Hoeveel mensen bekijken Giuseppe Recco per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Giuseppe Recco bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Giuseppe Recco?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Zwaarmoedig | 50,0% | 16,7% |
| Dramatisch | 25,0% | 33,3% |
| Reflectief | 6,2% | 50,0% |
| Melancholisch | 6,2% | 0,0% |
| Mysterieus | 6,2% | 0,0% |
| Speels | 6,2% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 90,9% | 90,0% |
| Zachte schaduw | 4,5% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 4,5% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 77,3% | 30,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,2% | 60,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,5% | 10,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 95,5% | 90,0% |
| Gebalanceerd | 4,5% | 10,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,4% | 0,0% |
| Zacht | 36,4% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 22,7% | 50,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 4,5% | 10,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 10,0% |
| Zacht gemengd palet | 18,2% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,5% | 80,0% |
| Harmonieus palet | 9,1% | 0,0% |
Welke werken van Giuseppe Recco trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with masks, book… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cat Stealing Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Head of a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers by a Pond with Frogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fishes and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Giuseppe Recco?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Slovaaks | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Giuseppe Recco per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Giuseppe Recco
Welke werken van Giuseppe Recco trekken de meeste aandacht?
- Still-Life with Fruit and Flowers, met 300 weergaven (30% van alle weergaven van Giuseppe Recco). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoeveel mensen bekijken Giuseppe Recco op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken.
Welke werken van Giuseppe Recco worden het meest gewaardeerd?
- Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, tegenover 6% van de catalogus.