Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Girolamo Da Santacroce op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Girolamo Da Santacroce: wat een jaar aan bezoekers laat zien
The Martyrdom of Saint Lawrence is het meest bekeken werk: 300 weergaven in een jaar, goed voor 33% van alle aandacht voor Girolamo Da Santacroce. Daarop volgen The Adoration of the Three Kings - (123) en The Martyrdom of Saint Blaise. De artiestenpagina ontving 600 bezoeken en de werken 800: in totaal 1.400 bezoeken. De aandacht is met 50% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.000 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Dramatisch (Emotionele toon): 100% van de bezoeken tegenover 10% van de catalogus.
De 5 meest bekeken werken van Girolamo Da Santacroce
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Girolamo Da Santacroce.
-
1
The Martyrdom of Saint Lawrence, 1555
300 bezoeken · 33,3%
-
2
The Adoration of the Three Kings - (123)
200 bezoeken · 22,2%
-
3
The Martyrdom of Saint Blaise
200 bezoeken · 22,2%
-
4
Christ and the Woman of Samaria, 1530
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Adoration of the Three Kings - (12)
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Girolamo Da Santacroce?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer zijn de werken van Girolamo Da Santacroce te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Girolamo Da Santacroce?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Klassiek | 50,0% | 0,0% |
| Dramatisch | 20,0% | 100,0% |
| Etherisch | 10,0% | 0,0% |
| Mystiek | 10,0% | 0,0% |
| Sereniteit | 10,0% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Spiritueel | 70,0% | 0,0% |
| Dramatisch | 10,0% | 100,0% |
| Speels | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 31,0% | 22,2% |
| Zachte schaduw | 44,8% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 24,1% | 66,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,5% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,4% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 13,8% | 33,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 75,0% | 66,7% |
| Donkere tinten | 20,8% | 33,3% |
| Neutrale kleuren | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 27,6% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 62,1% | 44,4% |
| Levendig | 10,3% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,9% | 0,0% |
| Zacht | 24,1% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 6,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 34,5% | 11,1% |
| Verklaring | 27,6% | 55,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 17,2% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 13,8% | 22,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 51,7% | 55,6% |
| Harmonieus palet | 6,9% | 22,2% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Girolamo Da Santacroce, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Mercury Stealing Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a company at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation to Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Lawr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
In welke talen wordt Girolamo Da Santacroce gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Girolamo Da Santacroce, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Girolamo Da Santacroce
Welk werk van Girolamo Da Santacroce is het meest bezocht?
- The Martyrdom of Saint Lawrence eerst, met 300 bezoeken, goed voor 33% van de weergaven. 5 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Girolamo Da Santacroce op OriginalUniqueArt.com?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 800 naar de werken.
Welke werken van Girolamo Da Santacroce sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Dramatisch (Emotionele toon) ontvangen 100% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.