Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Giovanni Salvi Da Sassoferrato op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: kerncijfers
Het meest bekeken werk is The Madonna and Child (after Rahael): 300 weergaven in twaalf maanden, wat 43% van de weergaven van Giovanni Salvi Da Sassoferrato is. Vervolgens The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) en The Holy Family with Two Female Figures. In totaal 800 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 700 op de werken. Het publiek krimpt: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 600 bezoeken. Eén smaak valt op: Donker (Lichtsterkte) krijgt 71% van de bezoeken voor slechts 43% van de catalogus.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: de 5 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 5 werken van Giovanni Salvi Da Sassoferrato die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 bezoeken · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 bezoeken · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 bezoeken · 14,3%
Hoe verandert het publiek van Giovanni Salvi Da Sassoferrato van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van Giovanni Salvi Da Sassoferrato gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,9% | 71,4% |
| Zachte schaduw | 50,0% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 7,1% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 21,4% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,6% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,1% | 14,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,9% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 57,1% |
| Levendig | 7,1% | 14,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 7,1% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 14,3% |
| Verklaring | 78,6% | 85,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 7,1% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Giovanni Salvi Da Sassoferrato zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Giovanni Salvi Da Sassoferrato eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Giovanni Salvi Da Sassoferrato: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- The Madonna and Child (after Rahael): 300 bezoeken, 43% van de weergaven van Giovanni Salvi Da Sassoferrato. De lijst loopt door tot rang 5.
Hoeveel bezoeken krijgt Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- 800 in twaalf maanden (100 op de artiestenpagina, 700 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Giovanni Salvi Da Sassoferrato?
- Ja, Donker (Lichtsterkte): 71% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.