Gillis Mostaert Publiek & Topwerken

1528 – 1598

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gillis Mostaert op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Gillis Mostaert: kerncijfers

Het meest bekeken werk is Passion play on the city square in Antwerp: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 27% van de weergaven van Gillis Mostaert is. Vervolgens Scène van oorlog en vuur en Village Feast. In totaal 1.800 bezoeken: 600 op de artiestenpagina, 1.200 op de werken. Het publiek groeit: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 800 bezoeken. Eén smaak valt op: Reflectief (Emotionele toon) krijgt 50% van de bezoeken voor slechts 12% van de catalogus.

Gillis Mostaert: de 7 meest bekeken werken

Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 7 werken van Gillis Mostaert die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.

  1. Passion play on the city square in Antwerp 1 Passion play on the city square in Antwerp 400 bezoeken · 26,7%
  2. Scène van oorlog en vuur 2 Scène van oorlog en vuur, 1569 300 bezoeken · 20,0%
  3. Village Feast 3 Village Feast 300 bezoeken · 20,0%
  4. Landscape with the Flight into Egypt 4 Landscape with the Flight into Egypt 200 bezoeken · 13,3%
  5. Netherlandish Household 5 Netherlandish Household 100 bezoeken · 6,7%
  6. Village fair 6 Village fair 100 bezoeken · 6,7%
  7. The Sacrifice at Lystra 7 The Sacrifice at Lystra 100 bezoeken · 6,7%

Hoe verandert het publiek van Gillis Mostaert van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026500300
Aug 202600
Sep 20260300
Okt 2026100500

Hoe worden de werken van Gillis Mostaert gedurende het jaar bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de meest bekeken werken van Gillis Mostaert zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Scène van oorlog en vuur00000000002000
Moses strikes water from th…000000000000
village fair000000000000
Massacre of the Innocents i…000000000000
Adoration of the shepherds000000000000
A Cowshed000000000000
Landscape with Men Sawing T…000000000000
Landscape with the Holy Fam…000000000000
choice of the wide or narro…000000000000
Lot and his daughters guide…000000000000

Welke talen spreekt het publiek van Gillis Mostaert?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de cijfers
TaalBezoekenDelen
Frans100100,0%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gillis Mostaert eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers
DagBezoeken
do 15 Okt300
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt100
di 20 Okt100
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt100
vr 30 Okt200
za 31 Okt0
zo 1 Nov0
ma 2 Nov0
di 3 Nov0
wo 4 Nov0
do 5 Nov (voorspelling)100
vr 6 Nov (voorspelling)100
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)100
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)0
wo 18 Nov (voorspelling)0
do 19 Nov (voorspelling)0
vr 20 Nov (voorspelling)0
za 21 Nov (voorspelling)0
zo 22 Nov (voorspelling)0
ma 23 Nov (voorspelling)0
di 24 Nov (voorspelling)0
wo 25 Nov (voorspelling)0

Gillis Mostaert: korte antwoorden

Wat is het meest bekeken werk van Gillis Mostaert?

Passion play on the city square in Antwerp: 400 bezoeken, 27% van de weergaven van Gillis Mostaert. De lijst loopt door tot rang 7.

Hoeveel bezoeken krijgt Gillis Mostaert?

1.800 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 1.200 op de werken).

Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Gillis Mostaert?

Ja, Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.