Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gian Luca Rossi op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gian Luca Rossi: het publiek in één oogopslag
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 15% van alle weergaven van Gian Luca Rossi op OriginalUniqueArt.com. Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria en Museo del Salame: sala della norcineria volgen. Gian Luca Rossi trok 1.300 bezoeken aan: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Het publiek neigt naar Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, voor 17% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Gian Luca Rossi die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Gian Luca Rossi die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Museo del Salame: ingresso alla sala norcineria, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Museo del Salame: sala della norcineria, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Museo del Salame: uncini da norcino, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Museo del Salame: ingresso alle cantine, 2010
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Museo del Vino dei Colli di Parma: multivisione immersiva, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Museo del Vino dei Colli di Parma: sala delle botti, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
8
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Museo del Vino dei Colli di Parma: bottiglie ottocentesche della cantina Basetti, 2014
100 bezoeken · 7,7%
-
10
La sala della norcineria con gli attrezzi per la lavorazione delle carni al Museo del Salame
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel mensen bekijken Gian Luca Rossi per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Gian Luca Rossi bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Gian Luca Rossi?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 50,0% | 50,0% |
| Reflectief | 16,7% | 50,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 0,0% |
| Sereniteit | 16,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 33,3% | 53,8% |
| Zachte schaduw | 48,7% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 17,9% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 38,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,6% | 30,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,5% | 30,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,2% | 61,5% |
| Gebalanceerd | 51,3% | 38,5% |
| Levendig | 2,6% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,6% | 0,0% |
| Zacht | 20,5% | 46,2% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 15,4% |
| Verklaring | 33,3% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,8% | 23,1% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 10,3% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,2% | 7,7% |
| Harmonieus palet | 41,0% | 53,8% |
Welke werken van Gian Luca Rossi trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Museo del Salame: esterno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: ingresso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Il cortile del Castello di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: sala dell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Salame: corridoio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingresso alle cantine del c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Museo del Vino dei Colli di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Gian Luca Rossi?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Gian Luca Rossi per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Gian Luca Rossi
Welke werken van Gian Luca Rossi trekken de meeste aandacht?
- Il cortile del Castello di Felino che ospita il Museo del Salame, met 200 weergaven (15% van alle weergaven van Gian Luca Rossi). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Gian Luca Rossi op OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken.
Welke werken van Gian Luca Rossi worden het meest gewaardeerd?
- Reflectief (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus.