Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Gabrielle Rolland op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Gabrielle Rolland: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Vergankelijke Bloei: Een Unieke Visie van Sereniteit te midden van Pastelkleurige Florale Straling: 500 weergaven in twaalf maanden, wat 62% van de weergaven van Gabrielle Rolland is. Vervolgens Serene Whispers of Lavender and Petals in an Ethereal Floral Dreamscape en Ethereal Bloom: Een Unieke Visie van Serene Kroonbladeren en Zwevende Pastel Dromen. In totaal 700 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 600 op de werken. Het publiek groeit: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 300 bezoeken. Eén smaak valt op: Zacht (Contrast) krijgt 75% van de bezoeken voor slechts 27% van de catalogus.
Gabrielle Rolland: de 4 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 4 werken van Gabrielle Rolland die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Vergankelijke Bloei: Een Unieke Visie van Sereniteit te midden van Pastelkleurige Florale Straling, 2026
500 bezoeken · 62,5%
-
2
Serene Whispers of Lavender and Petals in an Ethereal Floral Dreamscape, 2026
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Ethereal Bloom: Een Unieke Visie van Serene Kroonbladeren en Zwevende Pastel Dromen, 2026
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Een Droom van Pastelbloemblaadjes en Gecarameliseerde Fluisteringen in Oneindige Bloei, 2026
100 bezoeken · 12,5%
Hoe verandert het publiek van Gabrielle Rolland van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe worden de werken van Gabrielle Rolland gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Gabrielle Rolland?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sprookjesachtig | 54,5% | 71,4% |
| Speels | 27,3% | 14,3% |
| Etherisch | 9,1% | 14,3% |
| Sereniteit | 9,1% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Blijmoedig | 63,6% | 85,7% |
| Sereniteit | 18,2% | 14,3% |
| Speels | 18,2% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 33,3% | 62,5% |
| Lichtgevend | 66,7% | 37,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 37,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 62,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,7% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,7% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 86,7% | 100,0% |
| Levendig | 6,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 53,3% | 25,0% |
| Zacht | 26,7% | 75,0% |
| Gebalanceerd | 6,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 13,3% | 0,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 60,0% | 87,5% |
| Zacht gemengd palet | 6,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 13,3% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Gabrielle Rolland zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vergankelijke Bloei: Een Un… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 0 |
| Ethereal Bloom: Een Unieke… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Vergankelijke Straling: Een… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Bloom van het Sere… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Een Droom van Pastelbloembl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vergankelijke Droom in Past… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Radiance: A Singul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Serenity: A Singul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Radiance: Een Sere… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Een Droomachtige Tapijt van… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Gabrielle Rolland?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Gabrielle Rolland eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Gabrielle Rolland: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Gabrielle Rolland?
- Vergankelijke Bloei: Een Unieke Visie van Sereniteit te midden van Pastelkleurige Florale Straling: 500 bezoeken, 62% van de weergaven van Gabrielle Rolland. De lijst loopt door tot rang 4.
Hoeveel bezoeken krijgt Gabrielle Rolland?
- 700 in twaalf maanden (100 op de artiestenpagina, 600 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Gabrielle Rolland?
- Ja, Zacht (Contrast): 75% van de bezoeken voor 27% van de catalogus.