Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank R Dickinson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Frank R Dickinson: kerncijfers
Het meest bekeken werk is In memoriam: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 44% van de weergaven van Frank R Dickinson is. Vervolgens Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey en Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto). In totaal 1.800 bezoeken: 900 op de artiestenpagina, 900 op de werken. Het publiek groeit: 300% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.300 bezoeken. Eén smaak valt op: Zachte schaduw (Lichtsterkte) krijgt 67% van de bezoeken voor slechts 45% van de catalogus.
Frank R Dickinson: de 6 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 6 werken van Frank R Dickinson die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
In memoriam
400 bezoeken · 44,4%
-
2
Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey, 1941
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto), 1950
100 bezoeken · 11,1%
-
4
'Give to us each day our daily bread' (triptych, centre panel), 1936
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Carshalton High Street, Surrey, Looking West, 1942
100 bezoeken · 11,1%
-
6
'Give to us each day our daily bread' (triptych, right wing), 1936
100 bezoeken · 11,1%
Hoe verandert het publiek van Frank R Dickinson van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hoe worden de werken van Frank R Dickinson gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Frank R Dickinson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 27,3% | 22,2% |
| Zachte schaduw | 45,5% | 66,7% |
| Gematigde luminantie | 27,3% | 11,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 54,5% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 45,5% | 66,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,5% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 45,5% | 66,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,2% | 11,1% |
| Zacht | 18,2% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 27,3% | 44,4% |
| Krachtig contrast | 18,2% | 11,1% |
| Verklaring | 18,2% | 11,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 63,6% | 77,8% |
| Zacht gemengd palet | 18,2% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 18,2% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Frank R Dickinson zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of an Air Raid She… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton Church, Surrey,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marigolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The Greyhound' from Pound… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton High Street, Sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In memoriam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Civilisation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Frank R Dickinson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 200 | 50,0% |
| Bulgaars | 100 | 25,0% |
| Italiaans | 100 | 25,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Frank R Dickinson eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 200 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Frank R Dickinson: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Frank R Dickinson?
- In memoriam: 400 bezoeken, 44% van de weergaven van Frank R Dickinson. De lijst loopt door tot rang 6.
Hoeveel bezoeken krijgt Frank R Dickinson?
- 1.800 in twaalf maanden (900 op de artiestenpagina, 900 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Frank R Dickinson?
- Ja, Zachte schaduw (Lichtsterkte): 67% van de bezoeken voor 45% van de catalogus.