François Rude Wie bekijkt dit

1784 – 1855

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van François Rude op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

François Rude: het publiek in één oogopslag

Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) trekt de meeste aandacht: 1.400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 52% van alle weergaven van François Rude op OriginalUniqueArt.com. March of the Volunteers of 1792 (detail) en Head of an ancient Warrior volgen. François Rude trok 3.200 bezoeken aan: 1.900 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 400% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Okt 2026, met 1.500 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (72%), telefoons (25%) en tablets (3%). Het publiek neigt naar Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 52% van de bezoeken, voor 10% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 7 werken van François Rude die de meeste aandacht trekken

Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 7 werken van François Rude die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.

  1. Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) 1 Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) 1.400 bezoeken · 51,9%
  2. March of the Volunteers of 1792 (detail) 2 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 300 bezoeken · 11,1%
  3. Head of an ancient Warrior 3 Head of an ancient Warrior, 1834 300 bezoeken · 11,1%
  4. March of the Volunteers of 1792 (detail) 4 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 300 bezoeken · 11,1%
  5. Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise 5 Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise, 1831 200 bezoeken · 7,4%
  6. March of the Volunteers of 1792 (detail) 6 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 100 bezoeken · 3,7%
  7. Napoleon Rising to Immortality 7 Napoleon Rising to Immortality, 1845 100 bezoeken · 3,7%

Hoeveel mensen bekijken François Rude per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026500700
Aug 2026100100
Sep 2026200100
Okt 20261.100400

Hoe vaak worden de werken van François Rude bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van François Rude trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
March of the Volunteers of…00000000000100
Neapolitan Fisherboy Playin…00000000010000
March of the Volunteers of…0000000010000100
March of the Volunteers of…000000000000
March of the Volunteers of…000000000000
Departure of the Volunteers…000000003000100100
Head of an ancient Warrior00000000300000
The Imperial Eagle Watching…000000000000
Marshal Ney000000000000
Napoleon Rising to Immortal…00000000000100

Welke apparaten gebruiken mensen om François Rude te bekijken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten2.30071,9%
telefoons80025,0%
tablets1003,1%

In welke talen volgen mensen François Rude?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Spaans80072,7%
Duits1009,1%
Engels1009,1%
Frans1009,1%

Hoeveel mensen bekijken François Rude per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
ma 12 Okt0
di 13 Okt200
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt700
di 20 Okt200
wo 21 Okt200
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt400
zo 25 Okt300
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt100
do 29 Okt100
vr 30 Okt0
za 31 Okt100
zo 1 Nov100
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)100
wo 4 Nov (voorspelling)100
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)100
zo 8 Nov (voorspelling)100
ma 9 Nov (voorspelling)200
di 10 Nov (voorspelling)100
wo 11 Nov (voorspelling)100
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)100
zo 15 Nov (voorspelling)100
ma 16 Nov (voorspelling)200
di 17 Nov (voorspelling)100
wo 18 Nov (voorspelling)100
do 19 Nov (voorspelling)0
vr 20 Nov (voorspelling)0
za 21 Nov (voorspelling)100
zo 22 Nov (voorspelling)100

Vragen over François Rude

Welke werken van François Rude trekken de meeste aandacht?

Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), met 1.400 weergaven (52% van alle weergaven van François Rude). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.

Hoeveel mensen bekijken François Rude op OriginalUniqueArt.com?

3.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele werken.

Op welke apparaten bekijken mensen François Rude?

Mensen bekijken François Rude op apparaten (72%), telefoons (25%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 72% van de bezoeken.

Welke werken van François Rude worden het meest gewaardeerd?

Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 52% van de bezoeken, tegenover 10% van de catalogus.