Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francisco Pons Arnau op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francisco Pons Arnau: het publiek in één oogopslag
Paisaje trekt de meeste aandacht: 400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 24% van alle weergaven van Francisco Pons Arnau op OriginalUniqueArt.com. Estatua En El Jardin en Eating Fruit volgen. Francisco Pons Arnau trok 2.500 bezoeken aan: 1.000 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 167% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Het publiek neigt naar Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 59% van de bezoeken, voor 21% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 werken van Francisco Pons Arnau die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Francisco Pons Arnau die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Paisaje
400 bezoeken · 23,5%
-
2
Estatua En El Jardin
200 bezoeken · 11,8%
-
3
Eating Fruit
200 bezoeken · 11,8%
-
4
Autorretrato
200 bezoeken · 11,8%
-
5
Bodegon En El Jardin
200 bezoeken · 11,8%
-
6
Retrato De Mujer
200 bezoeken · 11,8%
-
7
Paisaje Al Atardecer
100 bezoeken · 5,9%
-
8
Esquieses
100 bezoeken · 5,9%
-
9
Retrato De Mujer
100 bezoeken · 5,9%
Hoeveel mensen bekijken Francisco Pons Arnau per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Francisco Pons Arnau bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Francisco Pons Arnau?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,6% | 29,4% |
| Zachte schaduw | 21,4% | 47,1% |
| Gematigde luminantie | 39,3% | 23,5% |
| Algehele helderheid: licht | 10,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 17,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 17,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 39,3% | 58,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,6% | 5,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 69,6% | 85,7% |
| Neutrale kleuren | 26,1% | 7,1% |
| Donkere tinten | 4,3% | 7,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,9% | 17,6% |
| Gebalanceerd | 75,0% | 70,6% |
| Levendig | 7,1% | 11,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,6% | 0,0% |
| Zacht | 7,1% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 21,4% | 29,4% |
| Krachtig contrast | 39,3% | 52,9% |
| Verklaring | 28,6% | 17,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,4% | 58,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,1% | 29,4% |
| Harmonieus palet | 14,3% | 11,8% |
Welke werken van Francisco Pons Arnau trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eating Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Esquieses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Nevado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En El Palco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Reina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Muchacha Con Cantaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena En El Puerto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Francisco Pons Arnau?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Francisco Pons Arnau per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Francisco Pons Arnau
Welke werken van Francisco Pons Arnau trekken de meeste aandacht?
- Paisaje, met 400 weergaven (24% van alle weergaven van Francisco Pons Arnau). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoeveel mensen bekijken Francisco Pons Arnau op OriginalUniqueArt.com?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 op de artiestenpagina en 1.500 op individuele werken.
Welke werken van Francisco Pons Arnau worden het meest gewaardeerd?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 59% van de bezoeken, tegenover 21% van de catalogus.