Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Francisco De Arruda op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Francisco De Arruda: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Bulwark (interior): 200 weergaven in twaalf maanden, wat 18% van de weergaven van Francisco De Arruda is. Vervolgens Stairs leading to the basement/storage room en Belém Tower - northern wall. In totaal 1.500 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.000 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.400 bezoeken. Eén smaak valt op: Zwaarmoedig (Emotionele toon) krijgt 50% van de bezoeken voor slechts 20% van de catalogus.
Francisco De Arruda: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Francisco De Arruda die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Bulwark (interior), 1500
200 bezoeken · 18,2%
-
2
Stairs leading to the basement/storage room, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Belém Tower - northern wall, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Detail of vault - Portuguese coat of arms, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Upper room (chapel), Order of Christ detail from the Vault, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Belém Tower - detail of vault, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Belém Tower - aerial view, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Belém Tower - detail from drawbridge, 1500
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Belém Tower - east facing wall
100 bezoeken · 9,1%
-
10
Bulwark (interior), 1500
100 bezoeken · 9,1%
Hoe verandert het publiek van Francisco De Arruda van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van Francisco De Arruda gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Francisco De Arruda?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Krachtig en imposant | 40,0% | 50,0% |
| Zwaarmoedig | 20,0% | 50,0% |
| Nostalgisch | 20,0% | 0,0% |
| Reflectief | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,5% | 9,1% |
| Zachte schaduw | 37,0% | 45,5% |
| Gematigde luminantie | 40,7% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 3,7% | 9,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 66,7% | 54,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,1% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 66,7% | 54,5% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 45,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,4% | 9,1% |
| Zacht | 29,6% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,5% | 36,4% |
| Verklaring | 33,3% | 18,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,8% | 18,2% |
| Zacht gemengd palet | 14,8% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 14,8% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 18,5% | 36,4% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Francisco De Arruda zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belém Tower - northern wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - eastern and w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - aerial view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pplatform of upper terrace/… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stairs leading to the basem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bulwark (interior) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Belém Tower - detail from s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Francisco De Arruda?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Francisco De Arruda eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Francisco De Arruda: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Francisco De Arruda?
- Bulwark (interior): 200 bezoeken, 18% van de weergaven van Francisco De Arruda. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Francisco De Arruda?
- 1.500 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 1.000 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Francisco De Arruda?
- Ja, Zwaarmoedig (Emotionele toon): 50% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.