Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Evelyne Axell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Evelyne Axell: het publiek in één oogopslag
Le val vert trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 15% van alle weergaven van Evelyne Axell op OriginalUniqueArt.com. Self portrait en Erotomobile volgen. Evelyne Axell trok 1.700 bezoeken aan: 800 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 500% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Okt 2026, met 600 bezoeken. Het publiek neigt naar Monochroom (Kleurintensiteit): 50% van de bezoeken, voor 21% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Evelyne Axell die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Evelyne Axell die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Le val vert
300 bezoeken · 15,0%
-
2
Self portrait
300 bezoeken · 15,0%
-
3
Erotomobile
200 bezoeken · 10,0%
-
4
La cible
200 bezoeken · 10,0%
-
5
Auto stop
200 bezoeken · 10,0%
-
6
angela davis II
200 bezoeken · 10,0%
-
7
Autoportrait l'oiseau vert ou femme l'oiseau vert
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Le baiser
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Marine
100 bezoeken · 5,0%
-
10
L'assemble libre
100 bezoeken · 5,0%
Hoeveel mensen bekijken Evelyne Axell per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Evelyne Axell bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Evelyne Axell?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 41,7% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 25,0% |
| Lichtgevend | 4,2% | 5,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,7% | 35,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,7% | 5,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,7% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 41,7% | 10,0% |
| Levendige kleur | 8,3% | 10,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 44,4% | 57,1% |
| Donkere tinten | 33,3% | 21,4% |
| Neutrale kleuren | 11,1% | 21,4% |
| Natuurlijke tinten | 5,6% | 0,0% |
| Warme tinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,8% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 30,0% |
| Levendig | 37,5% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,2% | 10,0% |
| Zacht | 4,2% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 5,0% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 5,0% |
| Verklaring | 62,5% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 29,2% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 15,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,8% | 35,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 8,3% | 10,0% |
| Harmonieus palet | 25,0% | 15,0% |
Welke werken van Evelyne Axell trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le joli mois de mai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| angela davis II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le retour de tarzan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La cible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Campus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La tchque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le fruit dfendu i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auto stop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Evelyne Axell?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 300 | 60,0% |
| Duits | 100 | 20,0% |
| Engels | 100 | 20,0% |
Hoeveel mensen bekijken Evelyne Axell per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 200 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 400 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 300 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Evelyne Axell
Welke werken van Evelyne Axell trekken de meeste aandacht?
- Le val vert, met 300 weergaven (15% van alle weergaven van Evelyne Axell). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Evelyne Axell op OriginalUniqueArt.com?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken.
Welke werken van Evelyne Axell worden het meest gewaardeerd?
- Monochroom (Kleurintensiteit): 50% van de bezoeken, tegenover 21% van de catalogus.