Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Eugenio Hermoso op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Eugenio Hermoso: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Nina con Plato: 2.200 weergaven in twaalf maanden, wat 56% van de weergaven van Eugenio Hermoso is. Vervolgens Mujer con Plato en Cantando y Bailando. In totaal 3.500 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina, 2.400 op de werken. Het publiek groeit: 120% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.500 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (66%) en telefoons (34%). Eén smaak valt op: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) krijgt 69% van de bezoeken voor slechts 25% van de catalogus.
Eugenio Hermoso: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Eugenio Hermoso die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Nina con Plato
2.200 bezoeken · 56,4%
-
2
Mujer con Plato
400 bezoeken · 10,3%
-
3
Cantando y Bailando
300 bezoeken · 7,7%
-
4
A la fiesta del pueblo
200 bezoeken · 5,1%
-
5
La Fiesta
200 bezoeken · 5,1%
-
6
Museo Arqueologico de Sevilla
100 bezoeken · 2,6%
-
7
El Pavo Real
100 bezoeken · 2,6%
-
8
Pareja de Jovenes
100 bezoeken · 2,6%
-
9
Don Juan Blasco de Gregorio
100 bezoeken · 2,6%
-
10
Desnudo de Mujer
100 bezoeken · 2,6%
Hoe verandert het publiek van Eugenio Hermoso van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 400 | 700 |
Hoe worden de werken van Eugenio Hermoso gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Eugenio Hermoso?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 27,5% | 5,1% |
| Zachte schaduw | 42,5% | 76,9% |
| Gematigde luminantie | 27,5% | 17,9% |
| Algehele helderheid: licht | 2,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 17,5% | 5,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 47,5% | 74,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,5% | 10,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,5% | 10,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 85,3% | 88,2% |
| Donkere tinten | 8,8% | 11,8% |
| Neutrale kleuren | 5,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 32,5% | 61,5% |
| Gebalanceerd | 57,5% | 28,2% |
| Levendig | 10,0% | 10,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,5% | 2,6% |
| Zacht | 12,5% | 2,6% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 2,6% |
| Verklaring | 50,0% | 92,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 69,2% |
| Zacht gemengd palet | 15,0% | 5,1% |
| Evenwichtige harmonie | 15,0% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,0% | 10,3% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Eugenio Hermoso zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nina con Plato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 700 |
| A la fiesta del pueblo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Don Juan Blasco de Gregorio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lavanderas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cantando y Bailando | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Su hija Rosarito | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pareja de Jovenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La niña llamada La Peseta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer de Pie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autorretrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Eugenio Hermoso bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.300 | 65,7% |
| telefoons | 1.200 | 34,3% |
Welke talen spreekt het publiek van Eugenio Hermoso?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Spaans | 200 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Eugenio Hermoso eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 1.200 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 200 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Eugenio Hermoso: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Eugenio Hermoso?
- Nina con Plato: 2.200 bezoeken, 56% van de weergaven van Eugenio Hermoso. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Eugenio Hermoso?
- 3.500 in twaalf maanden (1.100 op de artiestenpagina, 2.400 op de werken).
Bekijken mensen Eugenio Hermoso op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (66%) en telefoons (34%); apparaten loopt met 66%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Eugenio Hermoso?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 69% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.