Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ernst Stuven op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ernst Stuven: het publiek in één oogopslag
Flowers in a vase trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 29% van alle weergaven van Ernst Stuven op OriginalUniqueArt.com. Still life en Still life of flowers volgen. Ernst Stuven trok 1.800 bezoeken aan: 1.200 op de artiestenpagina en 600 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 25% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 800 bezoeken. Het publiek neigt naar Zwaarmoedig (Emotionele toon): 100% van de bezoeken, voor 20% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 6 werken van Ernst Stuven die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 6 werken van Ernst Stuven die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Flowers in a vase
200 bezoeken · 28,6%
-
2
Still life
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Still life of flowers
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Fruit Study
100 bezoeken · 14,3%
Hoeveel mensen bekijken Ernst Stuven per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Ernst Stuven bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Ernst Stuven?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 60,0% | 0,0% |
| Zwaarmoedig | 20,0% | 100,0% |
| Melancholisch | 20,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 85,0% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 5,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 65,0% | 57,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,0% | 14,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 90,0% | 85,7% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 14,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 30,0% | 28,6% |
| Zacht | 40,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 5,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 15,0% | 14,3% |
| Verklaring | 10,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 15,0% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 30,0% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 42,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 14,3% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 0,0% |
Welke werken van Ernst Stuven trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with grapes, pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers in a Glass Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Ernst Stuven?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Pools | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Ernst Stuven per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 200 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Ernst Stuven
Welke werken van Ernst Stuven trekken de meeste aandacht?
- Flowers in a vase, met 200 weergaven (29% van alle weergaven van Ernst Stuven). De bovenstaande ranglijst bevat 6 werken.
Hoeveel mensen bekijken Ernst Stuven op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 1.200 op de artiestenpagina en 600 op individuele werken.
Welke werken van Ernst Stuven worden het meest gewaardeerd?
- Zwaarmoedig (Emotionele toon): 100% van de bezoeken, tegenover 20% van de catalogus.