Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Emilio Sala op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Emilio Sala: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio is het meest bekeken werk: 300 weergaven in een jaar, goed voor 13% van alle aandacht voor Emilio Sala. Daarop volgen Niña en el Jardin en Expulsion of the Jews from Spain (1492). De artiestenpagina ontving 600 bezoeken en de werken 2.200: in totaal 2.800 bezoeken. De aandacht is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 2.500 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 87% van de bezoeken tegenover 52% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Emilio Sala
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Emilio Sala.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 bezoeken · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 bezoeken · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 bezoeken · 8,7%
-
4
Muchacha
200 bezoeken · 8,7%
-
5
Dama
200 bezoeken · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 bezoeken · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 bezoeken · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 bezoeken · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 bezoeken · 4,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Emilio Sala?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Emilio Sala te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Emilio Sala?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,8% | 26,1% |
| Zachte schaduw | 38,1% | 39,1% |
| Gematigde luminantie | 28,6% | 30,4% |
| Algehele helderheid: licht | 9,5% | 4,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,9% | 8,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 39,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,2% | 47,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,5% | 4,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 66,7% | 88,9% |
| Neutrale kleuren | 18,2% | 5,6% |
| Donkere tinten | 15,2% | 5,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,7% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 54,8% | 87,0% |
| Levendig | 9,5% | 8,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,8% | 0,0% |
| Zacht | 11,9% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 17,4% |
| Krachtig contrast | 26,2% | 39,1% |
| Verklaring | 40,5% | 39,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 19,1% | 13,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,4% | 87,0% |
| Harmonieus palet | 11,9% | 0,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Emilio Sala, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Emilio Sala gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Emilio Sala, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Emilio Sala
Welk werk van Emilio Sala is het meest bezocht?
- Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio eerst, met 300 bezoeken, goed voor 13% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Emilio Sala op OriginalUniqueArt.com?
- 2.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina, 2.200 naar de werken.
Welke werken van Emilio Sala sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 87% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.