Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Elizabeth Thompson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Elizabeth Thompson: kerncijfers
Het meest bekeken werk is 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 weergaven in twaalf maanden, wat 47% van de weergaven van Elizabeth Thompson is. Vervolgens Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) en Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. In totaal 2.400 bezoeken: 1.100 op de artiestenpagina, 1.300 op de werken. Het publiek krimpt: 14% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Donkere tinten (Kleurenpalet) krijgt 47% van de bezoeken voor slechts 4% van de catalogus.
Elizabeth Thompson: de 8 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 8 werken van Elizabeth Thompson die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 bezoeken · 46,7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 bezoeken · 13,3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 bezoeken · 6,7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 bezoeken · 6,7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 bezoeken · 6,7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 bezoeken · 6,7%
Hoe verandert het publiek van Elizabeth Thompson van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Hoe worden de werken van Elizabeth Thompson gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Elizabeth Thompson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 7,4% | 46,7% |
| Zachte schaduw | 18,5% | 13,3% |
| Gematigde luminantie | 48,1% | 13,3% |
| Algehele helderheid: licht | 25,9% | 26,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,8% | 13,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 55,6% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 29,6% | 53,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 56,0% | 40,0% |
| Aardse tinten | 40,0% | 13,3% |
| Donkere tinten | 4,0% | 46,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,8% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 77,8% | 86,7% |
| Levendig | 7,4% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,4% | 0,0% |
| Zacht | 22,2% | 53,3% |
| Gebalanceerd | 7,4% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 18,5% | 0,0% |
| Verklaring | 44,4% | 26,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,4% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,4% | 6,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,1% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 25,9% | 60,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Elizabeth Thompson zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Elizabeth Thompson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 600 | 75,0% |
| Italiaans | 100 | 12,5% |
| Pools | 100 | 12,5% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Elizabeth Thompson eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 200 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 300 |
Elizabeth Thompson: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Elizabeth Thompson?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 bezoeken, 47% van de weergaven van Elizabeth Thompson. De lijst loopt door tot rang 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Elizabeth Thompson?
- 2.400 in twaalf maanden (1.100 op de artiestenpagina, 1.300 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Elizabeth Thompson?
- Ja, Donkere tinten (Kleurenpalet): 47% van de bezoeken voor 4% van de catalogus.