Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Daniel Maclise op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Daniel Maclise: wat een jaar aan bezoekers laat zien
The Marriage of Strongbow and Aoife is het meest bekeken werk: 400 weergaven in een jaar, goed voor 6% van alle aandacht voor Daniel Maclise. Daarop volgen Madeline after prayer en Charles lamb. De artiestenpagina ontving 800 bezoeken en de werken 5.900: in totaal 6.700 bezoeken. De aandacht is met 25% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 5.800 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (94%), telefoons (3%) en tablets (3%). Ze geven de voorkeur aan Krachtig contrast (Contrast): 22% van de bezoeken tegenover 10% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Daniel Maclise
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Daniel Maclise.
-
1
The Marriage of Strongbow and Aoife
400 bezoeken · 6,3%
-
2
Madeline after prayer
300 bezoeken · 4,8%
-
3
Charles lamb
300 bezoeken · 4,8%
-
4
Washington Irving
300 bezoeken · 4,8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 bezoeken · 3,2%
-
6
Snap-Apple Night
200 bezoeken · 3,2%
-
7
The Origin of the Harp
200 bezoeken · 3,2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 bezoeken · 3,2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 bezoeken · 3,2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 bezoeken · 3,2%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Daniel Maclise?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5.100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Wanneer zijn de werken van Daniel Maclise te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Daniel Maclise?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 23,8% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 17,5% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 20,6% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 14,3% |
| Lichtgevend | 32,0% | 23,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 39,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 31,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,0% | 17,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,8% | 48,3% |
| Neutrale kleuren | 29,2% | 22,4% |
| Monochroom | 16,7% | 12,1% |
| Donkere tinten | 8,3% | 12,1% |
| Pasteltinten | 0,0% | 5,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 38,1% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 46,0% |
| Levendig | 22,0% | 15,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 34,0% | 28,6% |
| Zacht | 26,0% | 20,6% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 6,3% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 22,2% |
| Verklaring | 22,0% | 22,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 3,2% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 27,0% |
| Harmonieus palet | 54,0% | 46,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Daniel Maclise, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marriage of Strongbow a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Orlando Parry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Daniel Maclise per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.300 | 94,0% |
| telefoons | 200 | 3,0% |
| tablets | 200 | 3,0% |
In welke talen wordt Daniel Maclise gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Daniel Maclise, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 200 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 300 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
Veelgestelde vragen over Daniel Maclise
Welk werk van Daniel Maclise is het meest bezocht?
- The Marriage of Strongbow and Aoife eerst, met 400 bezoeken, goed voor 6% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Daniel Maclise op OriginalUniqueArt.com?
- 6.700 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina, 5.900 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Daniel Maclise?
- Het publiek komt via apparaten (94%), telefoons (3%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 94% van de bezoeken.
Welke werken van Daniel Maclise sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Krachtig contrast (Contrast) ontvangen 22% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.