Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Conrad Martens op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Conrad Martens: het publiek in één oogopslag
One of the falls on the Apsley trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 22% van alle weergaven van Conrad Martens op OriginalUniqueArt.com. North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour en Moorea From Papeete Harbour, Tahiti volgen. Conrad Martens trok 2.300 bezoeken aan: 1.400 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Het publiek neigt naar Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, voor 23% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 8 werken van Conrad Martens die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 8 werken van Conrad Martens die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
One of the falls on the Apsley, 1873
200 bezoeken · 22,2%
-
2
North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Moorea From Papeete Harbour, Tahiti
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Valparaíso
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Funeral Of Rear Admiral Phillip Parker King
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Sydney harbour looking towards the North Head
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Wisemans Ferry From The Macdonald River
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Throsby Park
100 bezoeken · 11,1%
Hoeveel mensen bekijken Conrad Martens per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Conrad Martens bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Conrad Martens?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,5% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 20,4% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 40,9% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 22,7% | 44,4% |
| Lichtgevend | 11,4% | 11,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,3% | 44,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,7% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,2% | 22,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,8% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,7% | 62,5% |
| Aardse tinten | 44,4% | 37,5% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Monochroom | 2,8% | 0,0% |
| Pasteltinten | 2,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,6% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 44,4% |
| Levendig | 11,4% | 22,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,8% | 11,1% |
| Zacht | 13,6% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 20,4% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 20,4% | 22,2% |
| Verklaring | 38,6% | 11,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,5% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,8% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,1% | 22,2% |
| Harmonieus palet | 50,0% | 66,7% |
Welke werken van Conrad Martens trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One of the falls on the Aps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sydney and Botany Bay from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalagmites, Burragalong Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Heads, Port Jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wiseman's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An illiwara lake landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney harbour looking towa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene, Illawarra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Sydney Harbour Show… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Conrad Martens?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Conrad Martens per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Conrad Martens
Welke werken van Conrad Martens trekken de meeste aandacht?
- One of the falls on the Apsley, met 200 weergaven (22% van alle weergaven van Conrad Martens). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoeveel mensen bekijken Conrad Martens op OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.400 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken.
Welke werken van Conrad Martens worden het meest gewaardeerd?
- Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, tegenover 23% van de catalogus.