Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles Rochussen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Charles Rochussen: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Strandscène vid Scheveningen med fiskebåtar is het meest bekeken werk: 200 weergaven in een jaar, goed voor 17% van alle aandacht voor Charles Rochussen. Daarop volgen Souvenirs Sun en The Requisition. De artiestenpagina ontving 0 bezoeken en de werken 1.100: in totaal 1.100 bezoeken. Jul 2026 was de drukste maand, met 900 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Krachtig contrast (Contrast): 67% van de bezoeken tegenover 28% van de catalogus.
De 7 meest bekeken werken van Charles Rochussen
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Charles Rochussen.
-
1
Strandscène vid Scheveningen med fiskebåtar, 1845
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Souvenirs Sun
200 bezoeken · 16,7%
-
3
The Requisition
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Napoleon And His Staff
200 bezoeken · 16,7%
-
5
The Race Track At Scheveningen
200 bezoeken · 16,7%
-
6
The Osjessluis Kalverstraat Sun
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Osjessluis
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Charles Rochussen?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Charles Rochussen te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Charles Rochussen?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 38,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 41,7% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 66,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 69,4% | 41,7% |
| Neutrale kleuren | 25,0% | 41,7% |
| Donkere tinten | 2,8% | 16,7% |
| Monochroom | 2,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 58,3% |
| Levendig | 10,0% | 41,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 0,0% |
| Zacht | 26,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 66,7% |
| Verklaring | 22,0% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 41,7% |
| Harmonieus palet | 50,0% | 58,3% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Charles Rochussen, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Horsewoman Standing in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Prince Frederik… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Genre Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1573. The Heroic Deed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1632. Frederik Hendrik… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1597. Prince Maurits r… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1689. The Coronation o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1572. The Murder at Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anno 1477. Mary of Burgundy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sand Road with Two Women ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Charles Rochussen gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Russisch | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Charles Rochussen, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Charles Rochussen
Welk werk van Charles Rochussen is het meest bezocht?
- Strandscène vid Scheveningen med fiskebåtar eerst, met 200 bezoeken, goed voor 17% van de weergaven. 7 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Charles Rochussen op OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 0 naar de artiestenpagina, 1.100 naar de werken.
Welke werken van Charles Rochussen sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Krachtig contrast (Contrast) ontvangen 67% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.