Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Charles André van Loo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Charles André van Loo: kerncijfers
Het meest bekeken werk is ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 weergaven in twaalf maanden, wat 8% van de weergaven van Charles André van Loo is. Vervolgens Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda en Mademoiselle Clairon als Medea (Studie). In totaal 14.900 bezoeken: 3.600 op de artiestenpagina, 11.300 op de werken. Het publiek groeit: 256% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 7.900 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (77%), telefoons (15%) en tablets (8%). Eén smaak valt op: Elegant (Sfeer) krijgt 60% van de bezoeken voor slechts 21% van de catalogus.
Charles André van Loo: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Charles André van Loo die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Charles André van Loo van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
1.200
6.700
Aug 2026
1.100
1.400
Sep 2026
300
600
Okt 2026
900
2.300
Hoe worden de werken van Charles André van Loo gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Charles André van Loo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
21,1%
59,5%
Dramatisch
42,1%
26,2%
Luxe en weelderig
15,8%
8,3%
Romantisch
10,5%
4,8%
Klassiek
0,0%
1,2%
Inspirerend
5,3%
0,0%
Speels
5,3%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Romantisch
21,1%
39,3%
Dramatisch
47,4%
29,8%
Melancholisch
0,0%
9,5%
Reflectief
5,3%
4,8%
Sereniteit
0,0%
4,8%
Spiritueel
5,3%
3,6%
Blijmoedig
5,3%
2,4%
Nostalgisch
0,0%
3,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
18,0%
35,6%
Zachte schaduw
28,0%
27,4%
Gematigde luminantie
30,0%
29,4%
Algehele helderheid: licht
16,0%
5,5%
Lichtgevend
8,0%
2,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
20,0%
12,3%
Subtiel kleurgebruik
26,0%
50,0%
Gematigd zachte verzadiging
44,0%
31,5%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
6,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
56,1%
82,5%
Neutrale kleuren
24,4%
10,2%
Donkere tinten
7,3%
5,8%
Monochroom
9,8%
0,7%
Pasteltinten
2,4%
0,7%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
16,0%
39,0%
Gebalanceerd
70,0%
53,4%
Levendig
14,0%
7,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
28,0%
16,4%
Zacht
12,0%
11,6%
Gebalanceerd
14,0%
21,2%
Krachtig contrast
18,0%
14,4%
Verklaring
28,0%
36,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
12,0%
10,3%
Zacht gemengd palet
6,0%
8,9%
Evenwichtige harmonie
10,0%
12,3%
Sterke kleurconsistentie
34,0%
47,3%
Harmonieus palet
38,0%
21,2%
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Charles André van Loo zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Charles André van Loo bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
11.500
77,2%
telefoons
2.200
14,8%
tablets
1.200
8,1%
Welke talen spreekt het publiek van Charles André van Loo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
300
33,3%
Engels
200
22,2%
Italiaans
100
11,1%
Koreaans
100
11,1%
Pools
100
11,1%
Russisch
100
11,1%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Charles André van Loo eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
di 13 Okt
500
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
100
vr 16 Okt
100
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
100
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
300
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
500
za 24 Okt
100
zo 25 Okt
200
ma 26 Okt
100
di 27 Okt
1.300
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
400
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov (voorspelling)
1.000
wo 4 Nov (voorspelling)
200
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
300
za 7 Nov (voorspelling)
100
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
100
di 10 Nov (voorspelling)
1.200
wo 11 Nov (voorspelling)
200
do 12 Nov (voorspelling)
300
vr 13 Nov (voorspelling)
400
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
100
di 17 Nov (voorspelling)
1.300
wo 18 Nov (voorspelling)
200
do 19 Nov (voorspelling)
400
vr 20 Nov (voorspelling)
400
za 21 Nov (voorspelling)
100
zo 22 Nov (voorspelling)
100
ma 23 Nov (voorspelling)
100
Charles André van Loo: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Charles André van Loo?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1.100 bezoeken, 8% van de weergaven van Charles André van Loo. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Charles André van Loo?
14.900 in twaalf maanden (3.600 op de artiestenpagina, 11.300 op de werken).
Bekijken mensen Charles André van Loo op een telefoon of op een computer?
Op beide: apparaten (77%), telefoons (15%) en tablets (8%); apparaten loopt met 77%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Charles André van Loo?
Ja, Elegant (Sfeer): 60% van de bezoeken voor 21% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?