Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cecco Del Caravaggio op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Cecco Del Caravaggio: wat een jaar aan bezoekers laat zien
De onthoofding van Sint-Jan de Doper is het meest bekeken werk: 4.200 weergaven in een jaar, goed voor 38% van alle aandacht voor Cecco Del Caravaggio. Daarop volgen The Death of the Virgin en John the Baptist. De artiestenpagina ontving 1.800 bezoeken en de werken 8.500: in totaal 10.300 bezoeken. De aandacht is met 444% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. Okt 2026 was de drukste maand, met 4.900 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (61%), telefoons (38%) en tablets (1%). Ze geven de voorkeur aan Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 73% van de bezoeken tegenover 42% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Cecco Del Caravaggio
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Cecco Del Caravaggio.
-
1
De onthoofding van Sint-Jan de Doper, 1608
4.200 bezoeken · 38,2%
-
2
The Death of the Virgin, 1603
1.200 bezoeken · 10,9%
-
3
John the Baptist, 1598
500 bezoeken · 4,5%
-
4
David met het hoofd van Goliath, 1610
400 bezoeken · 3,6%
-
5
De Waarzegster, 1599
300 bezoeken · 2,7%
-
6
Christ expulses the money changers out of the temple
300 bezoeken · 2,7%
-
7
De Ontkenning van Sint Pieter, 1610
300 bezoeken · 2,7%
-
8
Medusa, 1597
300 bezoeken · 2,7%
-
9
Supper at Emmaus, 1602
300 bezoeken · 2,7%
-
10
The Flute Player, 1615
200 bezoeken · 1,8%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Cecco Del Caravaggio?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 3.200 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 800 |
| Okt 2026 | 900 | 4.000 |
Wanneer zijn de werken van Cecco Del Caravaggio te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Cecco Del Caravaggio?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 55,9% | 71,2% |
| Zwaarmoedig | 14,7% | 11,5% |
| Spiritueel | 17,6% | 7,7% |
| Reflectief | 2,9% | 4,8% |
| Mysterieus | 0,0% | 2,9% |
| Gepassioneerd | 2,9% | 1,9% |
| Romantisch | 5,9% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 90,0% | 85,5% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 14,5% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,0% | 22,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 72,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 4,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 74,0% | 86,4% |
| Gebalanceerd | 26,0% | 13,6% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 14,5% |
| Zacht | 26,0% | 51,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 6,4% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 8,2% |
| Verklaring | 30,0% | 19,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 7,3% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 11,8% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 8,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,0% | 71,8% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 0,9% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Cecco Del Caravaggio, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De onthoofding van Sint-Jan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.900 |
| Incredulity of Saint Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het martelaarschap van de h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inspiration of Saint Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna van Loreto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Waarzegster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Sint-Hiëronymus schrijft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David en Goliath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| David met het hoofd van Gol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Begrafenis van de Heilige L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Cecco Del Caravaggio per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.300 | 61,2% |
| telefoons | 3.900 | 37,9% |
| tablets | 100 | 1,0% |
In welke talen wordt Cecco Del Caravaggio gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 500 | 41,7% |
| Russisch | 200 | 16,7% |
| Bulgaars | 100 | 8,3% |
| Grieks | 100 | 8,3% |
| Spaans | 100 | 8,3% |
| Italiaans | 100 | 8,3% |
| Pools | 100 | 8,3% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Cecco Del Caravaggio, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 200 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 300 |
| di 27 Okt | 1.200 |
| wo 28 Okt | 2.200 |
| do 29 Okt | 500 |
| vr 30 Okt | 400 |
| za 31 Okt | 600 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 1.300 |
| di 3 Nov | 500 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 2.400 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 500 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 500 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 800 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 1.600 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 1.700 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 3.000 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 600 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 600 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 500 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 2.000 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 2.200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 3.600 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 700 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 700 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 1.200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 2.400 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 2.500 |
Veelgestelde vragen over Cecco Del Caravaggio
Welk werk van Cecco Del Caravaggio is het meest bezocht?
- De onthoofding van Sint-Jan de Doper eerst, met 4.200 bezoeken, goed voor 38% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Cecco Del Caravaggio op OriginalUniqueArt.com?
- 10.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.800 naar de artiestenpagina, 8.500 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Cecco Del Caravaggio?
- Het publiek komt via apparaten (61%), telefoons (38%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 61% van de bezoeken.
Welke werken van Cecco Del Caravaggio sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) ontvangen 73% van de bezoeken voor 42% van de catalogus.