Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carlo Saraceni op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Carlo Saraceni: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Paradise is het meest bekeken werk: 100 weergaven in een jaar, goed voor 14% van alle aandacht voor Carlo Saraceni. Daarop volgen The Martyrdom of St Cecilia en Madonna and Child with St Anne. De artiestenpagina ontving 800 bezoeken en de werken 700: in totaal 1.500 bezoeken. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.400 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Sereniteit (Sfeer): 50% van de bezoeken tegenover 20% van de catalogus.
De 7 meest bekeken werken van Carlo Saraceni
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Carlo Saraceni.
-
1
Paradise, 1598
100 bezoeken · 14,3%
-
2
The Martyrdom of St Cecilia, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Madonna and Child with St Anne, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
4
The Birth of the Virgin, 1616
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Saint Cecilia and the Angel (detail), 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
6
The Birth of Christ, 1610
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Drunkenness of Noah
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Carlo Saraceni?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wanneer zijn de werken van Carlo Saraceni te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Carlo Saraceni?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 50,0% | 25,0% |
| Sereniteit | 20,0% | 50,0% |
| Elegant | 10,0% | 25,0% |
| Romantisch | 20,0% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 20,0% | 25,0% |
| Melancholisch | 20,0% | 25,0% |
| Mysterieus | 20,0% | 0,0% |
| Romantisch | 10,0% | 25,0% |
| Sereniteit | 10,0% | 25,0% |
| Zwaarmoedig | 10,0% | 0,0% |
| Spiritueel | 10,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 50,0% | 71,4% |
| Zachte schaduw | 42,9% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 7,1% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 71,4% | 100,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,3% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,9% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 57,1% | 42,9% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,1% | 0,0% |
| Zacht | 14,3% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 21,4% | 28,6% |
| Verklaring | 57,1% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 28,6% | 42,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 7,1% | 0,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Carlo Saraceni, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birth of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Cecilia and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Mars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X6D6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Gregory the Great | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| An Angel Appearing to the W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Carlo Saraceni gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Carlo Saraceni, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 600 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Carlo Saraceni
Welk werk van Carlo Saraceni is het meest bezocht?
- Paradise eerst, met 100 bezoeken, goed voor 14% van de weergaven. 7 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Carlo Saraceni op OriginalUniqueArt.com?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina, 700 naar de werken.
Welke werken van Carlo Saraceni sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Sereniteit (Sfeer) ontvangen 50% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.