Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Carl Folke Sahlin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Carl Folke Sahlin: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Seminoles: 100 weergaven in twaalf maanden, wat 14% van de weergaven van Carl Folke Sahlin is. Vervolgens Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico en Group of Horsemen in Regional Costume, Chile. In totaal 1.100 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 700 op de werken. Het publiek krimpt: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 800 bezoeken. Eén smaak valt op: Krachtig contrast (Contrast) krijgt 57% van de bezoeken voor slechts 22% van de catalogus.
Carl Folke Sahlin: de 7 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 7 werken van Carl Folke Sahlin die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Seminoles, 1963
100 bezoeken · 14,3%
-
2
Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Group of Horsemen in Regional Costume, Chile
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Caravan of Indians, Guatemala
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Family Group in Typical Costume in Leaf Shelter, Indian
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Men in Regional Costume, Sibundoyes, Pasto, Columbia
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Women in Regional Costume, Brazil
100 bezoeken · 14,3%
Hoe verandert het publiek van Carl Folke Sahlin van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van Carl Folke Sahlin gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Carl Folke Sahlin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 8,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 42,9% |
| Algehele helderheid: licht | 36,0% | 14,3% |
| Lichtgevend | 20,0% | 28,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 42,0% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 32,0% | 28,6% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 43,8% | 57,1% |
| Neutrale kleuren | 39,6% | 42,9% |
| Donkere tinten | 6,2% | 0,0% |
| Pasteltinten | 6,2% | 0,0% |
| Metallic tinten | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 12,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 34,0% | 57,1% |
| Levendig | 54,0% | 42,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 24,0% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 28,0% | 28,6% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 57,1% |
| Verklaring | 20,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 30,0% | 28,6% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 12,0% | 14,3% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Carl Folke Sahlin zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indians of San Blas, Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araucanians, Southern Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group in Regional Costume,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Otavalo Indians, Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seminoles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inca Musicians (Quecha) nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zuni Girls at the Shaleko D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Alcaldes of Pisac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campa Indians, Rio Pastaza,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in Typical Cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Carl Folke Sahlin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Carl Folke Sahlin eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Carl Folke Sahlin: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Carl Folke Sahlin?
- Seminoles: 100 bezoeken, 14% van de weergaven van Carl Folke Sahlin. De lijst loopt door tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Carl Folke Sahlin?
- 1.100 in twaalf maanden (400 op de artiestenpagina, 700 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Carl Folke Sahlin?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 57% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.