Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Brian Hatton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Brian Hatton: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Self Portrait, in Hunting Kit is het meest bekeken werk: 300 weergaven in een jaar, goed voor 9% van alle aandacht voor Brian Hatton. Daarop volgen Harvesting Towards Morehampton en Study of a Head. De artiestenpagina ontving 500 bezoeken en de werken 2.800: in totaal 3.300 bezoeken. De aandacht is met 33% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 2.500 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (85%) en telefoons (15%). Ze geven de voorkeur aan Reflectief (Emotionele toon): 33% van de bezoeken tegenover 0% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Brian Hatton
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Brian Hatton.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 bezoeken · 9,4%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 bezoeken · 6,2%
-
3
Study of a Head, 1908
200 bezoeken · 6,2%
-
4
Seated Female Nude, 1907
200 bezoeken · 6,2%
-
5
The Falcon, 1909
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Seated Nude, 1906
200 bezoeken · 6,2%
-
7
Study of a River in Woods
200 bezoeken · 6,2%
-
8
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 bezoeken · 3,1%
-
9
Reclining Nude, 1912
100 bezoeken · 3,1%
-
10
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 bezoeken · 3,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Brian Hatton?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 2.200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Wanneer zijn de werken van Brian Hatton te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Brian Hatton?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 66,7% |
| Nostalgisch | 50,0% | 0,0% |
| Reflectief | 0,0% | 33,3% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,0% | 15,6% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 34,4% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 40,6% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 6,2% |
| Lichtgevend | 4,0% | 3,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 25,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 21,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 3,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 85,7% | 75,9% |
| Neutrale kleuren | 7,1% | 17,2% |
| Monochroom | 4,8% | 3,5% |
| Donkere tinten | 2,4% | 3,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 81,2% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,0% | 15,6% |
| Zacht | 22,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 21,9% |
| Verklaring | 28,0% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 3,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 34,4% |
| Harmonieus palet | 44,0% | 50,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Brian Hatton, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees by Water, Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man on a Camel with the Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling Seaweed, Swansea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Brian Hatton per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.800 | 84,8% |
| telefoons | 500 | 15,2% |
In welke talen wordt Brian Hatton gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Brian Hatton, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Brian Hatton
Welk werk van Brian Hatton is het meest bezocht?
- Self Portrait, in Hunting Kit eerst, met 300 bezoeken, goed voor 9% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Brian Hatton op OriginalUniqueArt.com?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina, 2.800 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Brian Hatton?
- Het publiek komt via apparaten (85%) en telefoons (15%); apparaten is goed voor 85% van de bezoeken.
Welke werken van Brian Hatton sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Reflectief (Emotionele toon) ontvangen 33% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.