Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Betsy Graves Reyneau op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Betsy Graves Reyneau: het publiek in één oogopslag
George Washington Carver trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 15% van alle weergaven van Betsy Graves Reyneau op OriginalUniqueArt.com. George Washington Carver en Walter Francis White volgen. Betsy Graves Reyneau trok 1.100 bezoeken aan: 200 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 600 bezoeken. Het publiek neigt naar Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 69% van de bezoeken, voor 46% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Betsy Graves Reyneau die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Betsy Graves Reyneau die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
George Washington Carver, 1942
200 bezoeken · 15,4%
-
2
George Washington Carver, 1942
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Walter Francis White, 1945
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Charles Richard Drew, 1953
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Mary Mills, 1952
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Lester B. Granger, 1951
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Claude Barnett, 1953
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Richmond Barthe, 1946
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Dr. Ralph Johnson Bunche, 1948
100 bezoeken · 7,7%
-
10
William Ayers Campbell, 1944
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel mensen bekijken Betsy Graves Reyneau per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Betsy Graves Reyneau bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Betsy Graves Reyneau?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 7,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 38,5% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 46,2% | 69,2% |
| Lichtgevend | 7,7% | 15,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 76,9% | 92,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,5% | 7,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,6% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 79,5% | 92,3% |
| Gebalanceerd | 20,5% | 7,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 5,1% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 15,4% | 38,5% |
| Verklaring | 79,5% | 53,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 41,0% | 53,8% |
| Zacht gemengd palet | 20,5% | 23,1% |
| Evenwichtige harmonie | 17,9% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,5% | 15,4% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Betsy Graves Reyneau trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hugh Mulzac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joe Louis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| William Ayers Campbell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Barthe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Church Terrell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Anna Arnold Hedgeman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Channing Heggie Tobias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Francis White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Douglas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theodore Kenneth Lawless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Betsy Graves Reyneau?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 200 | 66,7% |
| Engels | 100 | 33,3% |
Hoeveel mensen bekijken Betsy Graves Reyneau per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 200 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Betsy Graves Reyneau
Welke werken van Betsy Graves Reyneau trekken de meeste aandacht?
- George Washington Carver, met 200 weergaven (15% van alle weergaven van Betsy Graves Reyneau). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Betsy Graves Reyneau op OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken.
Welke werken van Betsy Graves Reyneau worden het meest gewaardeerd?
- Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 69% van de bezoeken, tegenover 46% van de catalogus.