Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Benjamin Barker Ii op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Benjamin Barker Ii: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape is het meest bekeken werk: 400 weergaven in een jaar, goed voor 14% van alle aandacht voor Benjamin Barker Ii. Daarop volgen The Eagle Tower, Carnarvon Castle en View of Weston Church and Lansdown. De artiestenpagina ontving 400 bezoeken en de werken 2.800: in totaal 3.200 bezoeken. Jul 2026 was de drukste maand, met 3.000 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (100%). Ze geven de voorkeur aan Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 48% van de bezoeken tegenover 32% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Benjamin Barker Ii
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Benjamin Barker Ii.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 bezoeken · 13,8%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 bezoeken · 6,9%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 bezoeken · 6,9%
-
4
Landscape, 1830
200 bezoeken · 6,9%
-
5
Landscape in North Wales
200 bezoeken · 6,9%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 bezoeken · 6,9%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 bezoeken · 3,4%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 bezoeken · 3,4%
-
9
Mountain Landscape with View of Snowdon, 1815
100 bezoeken · 3,4%
-
10
Landscape with a Waterfall
100 bezoeken · 3,4%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Benjamin Barker Ii?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Benjamin Barker Ii te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Benjamin Barker Ii?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 17,2% |
| Zachte schaduw | 46,0% | 48,3% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 31,0% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 3,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 31,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 20,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 48,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 83,3% | 76,2% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 23,8% |
| Donkere tinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 44,8% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 48,3% |
| Levendig | 6,0% | 6,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 3,5% |
| Zacht | 8,0% | 10,3% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 6,9% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 6,9% |
| Verklaring | 66,0% | 72,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 20,7% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 13,8% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 6,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 37,9% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 20,7% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Benjamin Barker Ii, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Howell Gwynne and Mr Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsman and Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker (1782–1809) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Landscape with a Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pevensey Bay and Battle Abb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Benjamin Barker Ii per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.200 | 100,0% |
In welke talen wordt Benjamin Barker Ii gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Benjamin Barker Ii, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Benjamin Barker Ii
Welk werk van Benjamin Barker Ii is het meest bezocht?
- Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape eerst, met 400 bezoeken, goed voor 14% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Benjamin Barker Ii op OriginalUniqueArt.com?
- 3.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 2.800 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Benjamin Barker Ii?
- Het publiek komt via apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de bezoeken.
Welke werken van Benjamin Barker Ii sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) ontvangen 48% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.