Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bartolomé Esteban Murillo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Bartolomé Esteban Murillo: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Onbevlekte Ontvangenis van Soult is het meest bekeken werk: 2.200 weergaven in een jaar, goed voor 4% van alle aandacht voor Bartolomé Esteban Murillo. Daarop volgen the immaculate conception en The Assumption of the Virgin. De artiestenpagina ontving 7.800 bezoeken en de werken 37.900: in totaal 45.700 bezoeken. De aandacht is met 119% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 22.800 bezoeken. Bezoekers lezen in Spaans (33%), Frans (17%) en Engels (10%). Bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika (29%), Frankrijk (17%) en Brazilië (5%). Bezoekers kijken op apparaten (70%), telefoons (28%) en tablets (2%). Ze geven de voorkeur aan Spiritueel (Emotionele toon): 57% van de bezoeken tegenover 23% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Bartolomé Esteban Murillo
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Bartolomé Esteban Murillo.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Bartolomé Esteban Murillo?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
700
Jul 2026
1.100
21.700
Aug 2026
100
5.100
Sep 2026
2.300
3.000
Okt 2026
4.200
7.400
Wanneer zijn de werken van Bartolomé Esteban Murillo te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Bartolomé Esteban Murillo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Etherisch
22,7%
39,0%
Dramatisch
36,4%
19,9%
Sereniteit
9,1%
9,7%
Romantisch
13,6%
7,5%
Inspirerend
4,5%
7,2%
Sereniteit
0,0%
5,2%
Elegant
4,5%
3,6%
Klassiek
4,5%
2,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
22,7%
57,5%
Troostend
9,1%
7,7%
Reflectief
9,1%
6,9%
Sereniteit
13,6%
6,1%
Melancholisch
9,1%
5,8%
Romantisch
27,3%
3,6%
Nostalgisch
0,0%
3,0%
Sereniteit
0,0%
2,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
58,0%
49,9%
Zachte schaduw
28,0%
34,4%
Gematigde luminantie
10,0%
13,7%
Algehele helderheid: licht
4,0%
2,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
34,0%
24,7%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
32,9%
Gematigd zachte verzadiging
30,0%
30,9%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
11,5%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
88,6%
83,9%
Donkere tinten
4,5%
13,7%
Neutrale kleuren
6,8%
2,2%
Monochroom
0,0%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
42,0%
36,6%
Gebalanceerd
54,0%
57,1%
Levendig
4,0%
6,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
2,2%
Zacht
20,0%
12,7%
Gebalanceerd
14,0%
9,6%
Krachtig contrast
22,0%
26,4%
Verklaring
32,0%
49,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
5,1%
Zacht gemengd palet
6,0%
4,7%
Evenwichtige harmonie
4,0%
14,5%
Sterke kleurconsistentie
64,0%
57,1%
Harmonieus palet
18,0%
18,6%
Wat zijn de meest bekeken werken van Bartolomé Esteban Murillo, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Onbevlekte Ontvangenis van…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
100
Twee kinderen die een meloe…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
Twee vrouwen bij een venster
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
200
De jonge bedelaar
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
500
Verrukking
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
200
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
the immaculate conception
0
0
0
0
0
0
0
200
500
700
100
300
The last supper
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Saint Francis Receiving the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Wat is de verdeling van het publiek van Bartolomé Esteban Murillo per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
31.800
69,6%
telefoons
13.000
28,4%
tablets
900
2,0%
In welke talen wordt Bartolomé Esteban Murillo gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
1.400
33,3%
Frans
700
16,7%
Engels
400
9,5%
Japans
200
4,8%
Portugees
200
4,8%
Russisch
200
4,8%
Slovaaks
200
4,8%
Turks
200
4,8%
Bulgaars
100
2,4%
Tsjechisch
100
2,4%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Bartolomé Esteban Murillo, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
vr 16 Okt
600
za 17 Okt
800
zo 18 Okt
600
ma 19 Okt
500
di 20 Okt
900
wo 21 Okt
1.300
do 22 Okt
800
vr 23 Okt
1.200
za 24 Okt
1.200
zo 25 Okt
600
ma 26 Okt
1.300
di 27 Okt
600
wo 28 Okt
700
do 29 Okt
500
vr 30 Okt
1.100
za 31 Okt
200
zo 1 Nov
200
ma 2 Nov
100
di 3 Nov
1.600
wo 4 Nov
2.000
do 5 Nov
1.100
vr 6 Nov (voorspelling)
1.100
za 7 Nov (voorspelling)
800
zo 8 Nov (voorspelling)
500
ma 9 Nov (voorspelling)
700
di 10 Nov (voorspelling)
1.100
wo 11 Nov (voorspelling)
1.500
do 12 Nov (voorspelling)
900
vr 13 Nov (voorspelling)
1.100
za 14 Nov (voorspelling)
900
zo 15 Nov (voorspelling)
500
ma 16 Nov (voorspelling)
700
di 17 Nov (voorspelling)
1.200
wo 18 Nov (voorspelling)
1.500
do 19 Nov (voorspelling)
900
vr 20 Nov (voorspelling)
1.200
za 21 Nov (voorspelling)
900
zo 22 Nov (voorspelling)
600
ma 23 Nov (voorspelling)
800
di 24 Nov (voorspelling)
1.200
wo 25 Nov (voorspelling)
1.600
do 26 Nov (voorspelling)
1.000
Veelgestelde vragen over Bartolomé Esteban Murillo
Welk werk van Bartolomé Esteban Murillo is het meest bezocht?
Onbevlekte Ontvangenis van Soult eerst, met 2.200 bezoeken, goed voor 4% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Bartolomé Esteban Murillo op OriginalUniqueArt.com?
45.700 bezoeken in twaalf maanden: 7.800 naar de artiestenpagina, 37.900 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Bartolomé Esteban Murillo?
Het publiek komt via apparaten (70%), telefoons (28%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 70% van de bezoeken.
Welke talen spreken de volgers van Bartolomé Esteban Murillo?
Spaans (33%), Frans (17%) en Engels (10%); Spaans beslaat 33%.
Welke werken van Bartolomé Esteban Murillo sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Spiritueel (Emotionele toon) ontvangen 57% van de bezoeken voor 23% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?