Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Arthur Garfield Dove op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Arthur Garfield Dove: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Grandmother is het meest bekeken werk: 300 weergaven in een jaar, goed voor 9% van alle aandacht voor Arthur Garfield Dove. Daarop volgen Rectangles en Shore Road. De artiestenpagina ontving 900 bezoeken en de werken 3.100: in totaal 4.000 bezoeken. Jul 2026 was de drukste maand, met 3.300 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (92%) en telefoons (8%). Ze geven de voorkeur aan Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 52% van de bezoeken tegenover 30% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Arthur Garfield Dove
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Arthur Garfield Dove.
-
1
Grandmother, 1925
300 bezoeken · 9,1%
-
2
Rectangles, 1943
200 bezoeken · 6,1%
-
3
Shore Road, 1942
200 bezoeken · 6,1%
-
4
Untitled (682)
200 bezoeken · 6,1%
-
5
Untitled (Landscape), 1938
100 bezoeken · 3,0%
-
6
Lake Afternoon, 1935
100 bezoeken · 3,0%
-
7
Goat, 1935
100 bezoeken · 3,0%
-
8
Me and the Moon, 1937
100 bezoeken · 3,0%
-
9
Untitled (440)
100 bezoeken · 3,0%
-
10
Untitled (947)
100 bezoeken · 3,0%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Arthur Garfield Dove?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 600 | 2.700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Arthur Garfield Dove te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Arthur Garfield Dove?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 15,2% |
| Zachte schaduw | 52,0% | 57,6% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 21,2% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 6,1% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 18,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 15,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 51,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,0% | 15,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,2% | 47,6% |
| Donkere tinten | 22,6% | 42,9% |
| Neutrale kleuren | 25,8% | 9,5% |
| Pasteltinten | 6,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 21,2% |
| Gebalanceerd | 38,0% | 36,4% |
| Levendig | 24,0% | 42,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 3,0% |
| Zacht | 12,0% | 15,2% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 15,2% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 6,1% |
| Verklaring | 64,0% | 60,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 12,1% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 15,2% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 18,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 45,5% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 9,1% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Arthur Garfield Dove, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lake Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Me and the Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Critic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| City Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (574) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (855) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (Centerport) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rectangles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (814) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunrise IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Arthur Garfield Dove per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.700 | 92,5% |
| telefoons | 300 | 7,5% |
In welke talen wordt Arthur Garfield Dove gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 80,0% |
| Spaans | 100 | 20,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Arthur Garfield Dove, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 300 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Arthur Garfield Dove
Welk werk van Arthur Garfield Dove is het meest bezocht?
- Grandmother eerst, met 300 bezoeken, goed voor 9% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Arthur Garfield Dove op OriginalUniqueArt.com?
- 4.000 bezoeken in twaalf maanden: 900 naar de artiestenpagina, 3.100 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Arthur Garfield Dove?
- Het publiek komt via apparaten (92%) en telefoons (8%); apparaten is goed voor 92% van de bezoeken.
Welke werken van Arthur Garfield Dove sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) ontvangen 52% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.