Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Arnolfo Di Cambio op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Arnolfo Di Cambio: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Tabernacle: 200 weergaven in twaalf maanden, wat 15% van de weergaven van Arnolfo Di Cambio is. Vervolgens Tomb of Boniface VIII (detail) en Presepio (detail) (21). In totaal 1.700 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 1.200 op de werken. Het publiek krimpt: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.400 bezoeken. Eén smaak valt op: Elegant (Sfeer) krijgt 60% van de bezoeken voor slechts 38% van de catalogus.
Arnolfo Di Cambio: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Arnolfo Di Cambio die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Tabernacle, 1293
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 bezoeken · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 bezoeken · 7,7%
Hoe verandert het publiek van Arnolfo Di Cambio van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van Arnolfo Di Cambio gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Arnolfo Di Cambio?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Elegant | 37,5% | 60,0% |
| Sereniteit | 50,0% | 40,0% |
| Sereniteit | 12,5% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Reflectief | 37,5% | 60,0% |
| Sereniteit | 37,5% | 40,0% |
| Spiritueel | 12,5% | 0,0% |
| Sereniteit | 12,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 38,0% | 38,5% |
| Lichtgevend | 4,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 94,0% | 84,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,0% | 7,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 92,0% | 84,6% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 15,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 15,4% |
| Verklaring | 86,0% | 76,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 7,7% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 15,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 14,0% | 23,1% |
| Harmonieus palet | 78,0% | 46,2% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Arnolfo Di Cambio zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Arnolfo Di Cambio?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Arnolfo Di Cambio eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Arnolfo Di Cambio: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Arnolfo Di Cambio?
- Tabernacle: 200 bezoeken, 15% van de weergaven van Arnolfo Di Cambio. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Arnolfo Di Cambio?
- 1.700 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 1.200 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Arnolfo Di Cambio?
- Ja, Elegant (Sfeer): 60% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.