Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Romako op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anton Romako: het publiek in één oogopslag
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 15% van alle weergaven van Anton Romako op OriginalUniqueArt.com. Empress Elizabeth of Austria en Female nude volgen. Anton Romako trok 2.300 bezoeken aan: 500 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 2.300 bezoeken. Het publiek neigt naar Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 80% van de bezoeken, voor 53% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Anton Romako die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Anton Romako die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 bezoeken · 15,0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 bezoeken · 10,0%
-
3
Female nude
200 bezoeken · 10,0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 bezoeken · 5,0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 bezoeken · 5,0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 bezoeken · 5,0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 bezoeken · 5,0%
Hoeveel mensen bekijken Anton Romako per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Anton Romako bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Anton Romako?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 25,0% | 35,0% |
| Zachte schaduw | 31,2% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 18,8% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 9,4% | 10,0% |
| Lichtgevend | 15,6% | 5,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 31,2% | 35,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,2% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,1% | 40,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 9,4% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 68,8% |
| Neutrale kleuren | 23,1% | 25,0% |
| Donkere tinten | 15,4% | 6,2% |
| Monochroom | 11,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 31,2% | 35,0% |
| Gebalanceerd | 53,1% | 60,0% |
| Levendig | 15,6% | 5,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 34,4% | 30,0% |
| Zacht | 25,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 9,4% | 5,0% |
| Krachtig contrast | 15,6% | 30,0% |
| Verklaring | 15,6% | 15,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 10,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 53,1% | 80,0% |
| Harmonieus palet | 31,2% | 10,0% |
Welke werken van Anton Romako trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Makart salon interior, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Strauss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Anton Romako?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Anton Romako per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Anton Romako
Welke werken van Anton Romako trekken de meeste aandacht?
- The Artist's Wife Sophie With Their Daughters, met 300 weergaven (15% van alle weergaven van Anton Romako). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Anton Romako op OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele werken.
Welke werken van Anton Romako worden het meest gewaardeerd?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 80% van de bezoeken, tegenover 53% van de catalogus.