Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Raphael Mengs op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Anton Raphael Mengs: kerncijfers
Het meest bekeken werk is De School van Athene: 4.400 weergaven in twaalf maanden, wat 32% van de weergaven van Anton Raphael Mengs is. Vervolgens Parnassus (study) en The Penitent Magdalene. In totaal 10.200 bezoeken: 1.500 op de artiestenpagina, 8.700 op de werken. Het publiek groeit: 30% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 6.900 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (86%), telefoons (12%) en tablets (2%). Eén smaak valt op: Reflectief (Emotionele toon) krijgt 62% van de bezoeken voor slechts 17% van de catalogus.
Anton Raphael Mengs: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Anton Raphael Mengs die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Anton Raphael Mengs van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
900
6.000
Aug 2026
100
700
Sep 2026
0
1.000
Okt 2026
400
900
Hoe worden de werken van Anton Raphael Mengs gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Anton Raphael Mengs?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Inspirerend
2,4%
41,6%
Elegant
11,9%
27,2%
Klassiek
40,5%
3,2%
Dramatisch
19,1%
8,0%
Sereniteit
0,0%
12,8%
Sereniteit
2,4%
5,6%
Luxe en weelderig
16,7%
0,0%
Etherisch
4,8%
1,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
16,7%
62,4%
Melancholisch
4,8%
11,2%
Sereniteit
2,4%
10,4%
Sereniteit
16,7%
4,8%
Spiritueel
19,1%
3,2%
Dramatisch
9,5%
4,0%
Zwaarmoedig
11,9%
3,2%
Krachtig en imposant
16,7%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
62,0%
40,9%
Zachte schaduw
22,0%
23,4%
Gematigde luminantie
12,0%
35,8%
Algehele helderheid: licht
4,0%
0,0%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
38,0%
42,3%
Subtiel kleurgebruik
32,0%
34,3%
Gematigd zachte verzadiging
26,0%
22,6%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
0,7%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
84,4%
98,5%
Donkere tinten
8,9%
1,5%
Neutrale kleuren
6,7%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
60,0%
67,9%
Gebalanceerd
38,0%
31,4%
Levendig
2,0%
0,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
6,6%
Zacht
28,0%
19,7%
Gebalanceerd
10,0%
11,7%
Krachtig contrast
32,0%
40,2%
Verklaring
22,0%
21,9%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
4,4%
Zacht gemengd palet
6,0%
2,2%
Evenwichtige harmonie
16,0%
49,6%
Sterke kleurconsistentie
46,0%
37,2%
Harmonieus palet
22,0%
6,6%
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Anton Raphael Mengs zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Johann Joachim Winckelmann…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Parnassus (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Archduke Ferdinand and Arch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Infante Francisco Javier of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles IV as Prince
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Anton Raphael Mengs bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
8.800
86,3%
telefoons
1.200
11,8%
tablets
200
2,0%
Welke talen spreekt het publiek van Anton Raphael Mengs?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
100
25,0%
Litouws
100
25,0%
Pools
100
25,0%
Turks
100
25,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Anton Raphael Mengs eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
100
wo 14 Okt
200
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
300
ma 19 Okt
200
di 20 Okt
300
wo 21 Okt
200
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
100
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
300
ma 26 Okt
200
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
200
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
600
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov (voorspelling)
200
di 3 Nov (voorspelling)
200
wo 4 Nov (voorspelling)
300
do 5 Nov (voorspelling)
0
vr 6 Nov (voorspelling)
300
za 7 Nov (voorspelling)
0
zo 8 Nov (voorspelling)
300
ma 9 Nov (voorspelling)
200
di 10 Nov (voorspelling)
200
wo 11 Nov (voorspelling)
300
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
400
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
300
ma 16 Nov (voorspelling)
200
di 17 Nov (voorspelling)
200
wo 18 Nov (voorspelling)
400
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
400
za 21 Nov (voorspelling)
100
zo 22 Nov (voorspelling)
400
Anton Raphael Mengs: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Anton Raphael Mengs?
De School van Athene: 4.400 bezoeken, 32% van de weergaven van Anton Raphael Mengs. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Anton Raphael Mengs?
10.200 in twaalf maanden (1.500 op de artiestenpagina, 8.700 op de werken).
Bekijken mensen Anton Raphael Mengs op een telefoon of op een computer?
Op beide: apparaten (86%), telefoons (12%) en tablets (2%); apparaten loopt met 86%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Anton Raphael Mengs?
Ja, Reflectief (Emotionele toon): 62% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?