Anton Mauve Wie bekijkt dit

1838 – 1888

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Mauve op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Anton Mauve: het publiek in één oogopslag

Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 trekt de meeste aandacht: 400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 9% van alle weergaven van Anton Mauve op OriginalUniqueArt.com. Scheveningen en A Team and Pull-cart volgen. Anton Mauve trok 5.200 bezoeken aan: 1.100 op de artiestenpagina en 4.100 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 700% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 4.300 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (83%), telefoons (12%) en tablets (6%). Het publiek neigt naar Melancholisch (Emotionele toon): 100% van de bezoeken, voor 40% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 10 werken van Anton Mauve die de meeste aandacht trekken

Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Anton Mauve die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.

  1. Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 1 Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 400 bezoeken · 9,1%
  2. Scheveningen 2 Scheveningen, 1874 300 bezoeken · 6,8%
  3. A Team and Pull-cart 3 A Team and Pull-cart 300 bezoeken · 6,8%
  4. The country road 4 The country road 300 bezoeken · 6,8%
  5. A peasant woman by a barn 5 A peasant woman by a barn 200 bezoeken · 4,5%
  6. Crossing the Heath 6 Crossing the Heath 200 bezoeken · 4,5%
  7. Grazing sheep 7 Grazing sheep 200 bezoeken · 4,5%
  8. Finished grazing 8 Finished grazing 200 bezoeken · 4,5%
  9. Landscape With Shepherd And Sheep 9 Landscape With Shepherd And Sheep 200 bezoeken · 4,5%
  10. Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888 10 Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888 200 bezoeken · 4,5%

Hoeveel mensen bekijken Anton Mauve per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20264003.900
Aug 20260100
Sep 2026700100

Hoe vaak worden de werken van Anton Mauve bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Anton Mauve trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Untitled (D2X6N7)000000000000
Woman from Laren with lamb000000000000
Changing Pasture000000000000
Le Ramassage du Goémon (Col…0000000003001000
A Dutch Road000000000000
A peasant woman by a barn00000000010000
Portrait of Pieter Frederik…00000000010000
The Tow Path No.2000000000000
Twilight000000000000
Paard, Anton Mauve, 1860 -…000000000000

Welke apparaten gebruiken mensen om Anton Mauve te bekijken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten4.30082,7%
telefoons60011,5%
tablets3005,8%

In welke talen volgen mensen Anton Mauve?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Japans50050,0%
Italiaans20020,0%
Tsjechisch10010,0%
Fins10010,0%
Zweeds10010,0%

Hoeveel mensen bekijken Anton Mauve per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
do 24 Sep0
vr 25 Sep100
za 26 Sep200
zo 27 Sep100
ma 28 Sep100
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt200
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt100
ma 12 Okt100
di 13 Okt100
wo 14 Okt100
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0

Vragen over Anton Mauve

Welke werken van Anton Mauve trekken de meeste aandacht?

Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886, met 400 weergaven (9% van alle weergaven van Anton Mauve). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.

Hoeveel mensen bekijken Anton Mauve op OriginalUniqueArt.com?

5.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 op de artiestenpagina en 4.100 op individuele werken.

Op welke apparaten bekijken mensen Anton Mauve?

Mensen bekijken Anton Mauve op apparaten (83%), telefoons (12%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 83% van de bezoeken.

Welke werken van Anton Mauve worden het meest gewaardeerd?

Melancholisch (Emotionele toon): 100% van de bezoeken, tegenover 40% van de catalogus.