Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van André Henri Dargelas op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
André Henri Dargelas: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Playtime: 200 weergaven in twaalf maanden, wat 10% van de weergaven van André Henri Dargelas is. Vervolgens Small Smokers Caught In The Act en Sisterly Care. In totaal 2.400 bezoeken: 600 op de artiestenpagina, 1.800 op de werken. Het publiek krimpt: 75% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.800 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) krijgt 50% van de bezoeken voor slechts 36% van de catalogus.
André Henri Dargelas: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van André Henri Dargelas die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Playtime
200 bezoeken · 10,0%
-
2
Small Smokers Caught In The Act
200 bezoeken · 10,0%
-
3
Sisterly Care
200 bezoeken · 10,0%
-
4
The School Room
200 bezoeken · 10,0%
-
5
The happy family
200 bezoeken · 10,0%
-
6
Leaving Mass,, 1863
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Grandmother With Child
100 bezoeken · 5,0%
-
8
The Happy Family
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Catching Butterflies
100 bezoeken · 5,0%
-
10
Protecting the Schoolchildren
100 bezoeken · 5,0%
Hoe verandert het publiek van André Henri Dargelas van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe worden de werken van André Henri Dargelas gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van André Henri Dargelas?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,0% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 45,0% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 10,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 10,0% | 15,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 15,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 84,4% | 73,7% |
| Donkere tinten | 13,3% | 15,8% |
| Neutrale kleuren | 2,2% | 10,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 15,0% |
| Gebalanceerd | 74,0% | 85,0% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 32,0% | 15,0% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 28,0% | 35,0% |
| Verklaring | 18,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 46,0% | 50,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van André Henri Dargelas zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boy With Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Doctor's Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blind Man's Buff - - (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Kite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Child With Dog Knocking On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother With Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Brotherly Sharing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deciding Throw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Midday Treat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl With Kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van André Henri Dargelas?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan André Henri Dargelas eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
André Henri Dargelas: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van André Henri Dargelas?
- Playtime: 200 bezoeken, 10% van de weergaven van André Henri Dargelas. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt André Henri Dargelas?
- 2.400 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 1.800 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van André Henri Dargelas?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 50% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.