Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Alvan Fisher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Alvan Fisher: het publiek in één oogopslag
The Hunter, A Self Portrait trekt de meeste aandacht: 100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 10% van alle weergaven van Alvan Fisher op OriginalUniqueArt.com. Indians at Sunset en View of Niagara Falls (no.1) volgen. Alvan Fisher trok 1.400 bezoeken aan: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Het publiek neigt naar Verklaring (Contrast): 80% van de bezoeken, voor 62% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Alvan Fisher die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Alvan Fisher die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
The Hunter, A Self Portrait, 1837
100 bezoeken · 10,0%
-
2
Indians at Sunset
100 bezoeken · 10,0%
-
3
View of Niagara Falls (no.1), 1822
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Mount Chocorua, 1860
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Aaron Bancroft
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Camden Hills and Harbor
100 bezoeken · 10,0%
-
7
The Great Horseshoe Falls, Niagara
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Portrait of a Child with a Dog
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Painting of Chocorua
100 bezoeken · 10,0%
-
10
Cattle and Sheep - Alvan Fisher, 2026
100 bezoeken · 10,0%
Hoeveel mensen bekijken Alvan Fisher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Alvan Fisher bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Alvan Fisher?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 10,0% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 30,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 10,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 59,0% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 35,9% | 50,0% |
| Donkere tinten | 2,6% | 0,0% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 50,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 10,0% |
| Verklaring | 62,0% | 80,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 30,0% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 0,0% |
Welke werken van Alvan Fisher trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel Gilman (1791-1858) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Meeting by a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Archy by Diomed out of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corn Husking Frolic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under the Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Storm in the Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Bo-Peep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johann Gaspar Spurzheim (17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Alvan Fisher?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Alvan Fisher per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over Alvan Fisher
Welke werken van Alvan Fisher trekken de meeste aandacht?
- The Hunter, A Self Portrait, met 100 weergaven (10% van alle weergaven van Alvan Fisher). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Alvan Fisher op OriginalUniqueArt.com?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken.
Welke werken van Alvan Fisher worden het meest gewaardeerd?
- Verklaring (Contrast): 80% van de bezoeken, tegenover 62% van de catalogus.